ВИЇЗДНА ПРИЙМАЛЬНЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ  У СВІТАНКІВСЬКОМУ СТАРОСТИНСЬКОМУ ОКРУЗІ

Дата: 16.07.2021 15:45
Кількість переглядів: 75

З метою вирішення нагальних питань громадян, 16 липня 2021 року відбулась виїзна приймальня селищного голови Анатолія Стрільця до Світанківського старостинського округу (сіл Яхнівка та Світанок).

І відбулась вона у форматі досить конструктивного діалогу про існуючі проблеми. Приймальня проводилася за участю начальника відділу ЖКГ, благоустрою та земельних відносин - Анатолія Литовченка, начальника відділу соціального захисту населення- Людмили Олійник, спеціаліста-юрисконсульта – Ігоря Гаврилея та старости Світанківського старостинського округу –Анатолія Величенка.

Головні проблемні питання, які були озвучені жителями  це питання забезпечення населення питною водою, освітлення вулиць, ремонт доріг, незаконний вивіз піску та вирубка лісу. Найбільше жителів хвилювало питання земельного характеру- приватизація земельних ділянок та оформлення  житлових субсидій.

На всі звернення селищним головою були надані роз’яснення, деякі питання  взято під особистий контроль та дано доручення  керівникам структурних підрозділів опрацювати та в межах чинного законодавства надати допомогу у їх вирішенні.

Працюємо далі! Будемо спільно вирішувати проблеми, задля покращення життя кожного жителя громади.