ШАНОВНІ ДЕПУТАТИ ЛОСИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 25.08.2021 08:35

Запрошуємо Вас взяти участь у  засіданні 11 (позачергової) сесії 8 скликання Лосинівської селищної ради, яка відбудеться 26 серпня  2021 року  о 13:00 год. в приміщенні Лосинівської селищної ради.

Засідання постійних комісій відбудеться 26 серпня  2021 року  о 11:00 год. в приміщенні Лосинівської селищної ради.

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

1.Про передачу іншої субвенції з бюджету Лосинівської селищної територіальної громади.

2.Про  внесення змін до рішення 3 (позачергової) сесії 8 скликання Лосинівської селищної ради від 29.12.2020 року «Про  бюджет Лосинівської селищної територіальної громади на 2021 рік».

3. Про затвердження  Бюджетного регламенту Лосинівської селищної ради.

4. Про внесення змін до рішення 1 сесії 8 скликання Лосинівської селищної ради від 03.12. 2020 року «Про умови оплати праці селищного голови».

5. Про внесення змін до структури та штатної чисельності працівників закладів культури і туризму Лосинівської селищної ради.

6.Про прийняття у комунальну власність Лосинівської селищної ради  комунального некомерційного підприємства «Ніжинський центр первинної медико-санітарної допомоги».

7. Про надання згоди на прийняття у власність рухомого майна (автотранспортних засобів).

8. Про створення комунальної установи «Агенція місцевого розвитку».

9. Про затвердження розпоряджень селищного голови ,  прийнятих в міжсесійний період.

10.Про затвердження структури закладів освіти Лосинівської селищної ради.

11. Про звільнення від батьківської оплати за харчування дітей в закладах освіти Лосинівської селищної ради.

12. Про затвердження Програми виплати одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям , позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18 – річного віку на 2021-2023 роки.

13.Про затвердження Положення про  Лосинівську молодіжну раду при виконавчому комітеті Лосинівської селищної ради.

14.Про зміну назви та затвердження Статуту Лосинівського закладу загальної середньої освіти Лосинівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області у новій редакції.

15. Про зміну назви та затвердження Статуту Лосинівської початкової школи Лосинівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області у новій редакції.

16. Про зміну назви та затвердження Статуту Сальненського  закладу загальної середньої освіти Лосинівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області у новій редакції.

17. Про зміну назви та затвердження Статуту Шатурської гімназії Лосинівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області у новій редакції.

18.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

19.Про надання дозволу на складання технічної документації.

20.Про затвердження технічної документації та про надання земельної  ділянки у власність.

21.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність.

22. Про затвердження технічної документації із землеустрою , виділення в натурі ( на місцевості) земельної ділянки та реєстрацію права власності на земельну ділянку громадянину - власнику сертифіката на право на земельну частку (пай).

23.Про припинення права користування земельної ділянки.

24. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель під полезахисними лісосмугами на території адміністративного підпорядкування Лосинівської селищної ради.

25. Про розроблення детального плану території об’єкту торгівлі по вулиці Троїцька, 9б в смт.Лосинівка.

26. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності, які плануються за результатами земельних торгів передати в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

27.Про проведення земельних торгів в формі аукціону.

28.Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території с.Богданівка.

29. Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території с.Богданівка.

30. Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території с.Гармащина.

31. Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території с.Перемога.

32.Розгляд заяв.

33. Інші питання.