ВІДБУЛАСЯ 11 (ПОЗАЧЕРГОВА) СЕСІЯ 8 СКЛИКАННЯ ЛОСИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

  • 217

26 серпня 2021 року під головуванням cелищного голови Анатолія Стрільця відбулася 11 (позачергова) сесія 8 скликання Лосинівської селищної ради. У роботі сесії прийняли участь 17депутатів, на розгляд засідання сесії було винесено 139 питань порядку денного.

Всі питання попередньо були опрацьовані та розглянуті на засіданні постійних депутатських комісій. Майже всі рішення були одноголосно схваленні депутатами. Перед початком пленарного засідання Анатолій Стрілець вручив медалі «30 років Незалежності України», Почесні Грамоти та Подяки Лосинівського селищного голови з нагоди 30-річниці Незалежності України. Під час сесії було затверджено Бюджетний регламент Лосинівської селищної ради; прийнято у комунальну власність Лосинівської селищної ради КНП «Ніжинський центр первинної медико-санітарної допомоги»; надано згоду на прийняття у власність рухомого майна (автотранспортних засобів); схвалено рішення про створення комунальної установи «Агенція місцевого розвитку»; затверджено структури закладів освіти Лосинівської селищної ради та ін..

Також у ході сесії було прийнято ряд рішень, які стосувалися виготовлення і затвердження технічної документації із землеустрою, надання дозволу на розробку проектів землеустрою та інші.

Підводячи підсумки роботи сесії селищний голова подякував депутатам за роботу.

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради