НАПЕРЕДОДНІ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА ВІТАЛИ ПІДПРИЄМЦІВ  

  • 236

Традиційно, у першу неділю вересня, в Україні відзначається День підприємця. Це свято являється визнанням важливості та великої ролі підприємництва в розвитку нашої держави.

Здійснюючи свою діяльність,  підприємці не тільки вносять значний внесок в поповнення бюджету, а й допомагають вирішувати багато актуальних проблем: створюють нові робочі місця, забезпечують населення необхідними товарами, беруть участь у благодійних акціях.

Сьогодні, напередодні професійного свята у залі засідань Лосинівської селищної ради відбулися урочисті заходи. Підприємців громади привітав з професійним святом селищний голова Анатолій Стрілець. Побажав успіхів у бізнесі. Міцного здоров’я, добробуту, злагоди, витримки у праці. Щиро подякував за активну життєву позицію.

Під час урочистостей Анатолій Стрілець виконав приємну місію – вручив подяки за вагомий особистий внесок у розвиток підприємництва,  якісне обслуговування населення, активну благодійну діяльність та з нагоди Дня підприємця.

Після завершення урочистої частини відбувся святковий концерт, який підготували працівники Лосинівського Будинку культури створивши для всіх святковий настрій.

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради

Інші новини

Всі новини