ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Дата: 28.09.2021 17:47

30 вересня 2021 року о 14.00 год. відбудеться засідання виконавчого комітету   (в залі засідань адмінбудівлі Лосинівської селищної ради).

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про готовність закладів освіти Лосинівської селищної ради до нового навчального року.

2. Про організацію гарячого харчування дітей в закладах освіти Лосинівської селищної ради.

3. Про затвердження калькуляції оплати за професійне навчання курсантів (водій автотранспортних засобів категорії «В») в Лосинівському міжшкільному навчально-виробничому комбінаті.

4. Про стан підготовки закладів соціально-гуманітарної сфери Лосинівської селищної ради до роботи в осінньо-зимовий період 2021 року.

5. Про забезпечення законності і правопорядку на території Лосинівської селищної ради.

6. Про затвердження «Плану приймання та розміщення евакуйованого населення на території Лосинівської територіальної громади».

7. Про роботу соціального гуртожитку «Турбота» та служби «Соціальне таксі»

8. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету №  8 від 28.01.2020  року «Про затвердження «Положення про комісію щодо розгляду заяв та надання рекомендацій для зарахування громадян до Соціального закладу «Гуртожиток Турбота» Центру надання соціальних послуг при виконавчому комітеті Лосинівської селищної ради» та склад даної комісії».

9. Звіт старости Терешківського старостинського округу про роботу протягом 9 місяців 2021 року.

10. Звіт старости Шняківського старостинського округу про роботу протягом 9 місяців 2021 року.

11. Звіт старости Шатурського старостинського округу про роботу протягом 9 місяців 2021 року.

12. Про надання дозволу гр.. В.Парубець на вчинення правочину від імені малолітнього сина.

13.  Про затвердження рішення комісії з питань використання у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа Лосинівської селищної ради»

14. Про затвердження плану заходів до Дня захисника України та Дня українського козацтва.

15- 21. Про надання матеріальної допомоги.

22. Різне.

- про виконання карантинних заходів та хід вакцинації в Лосинівській ТГ