Громадяни надали пропозиції до бюджету Лосинівській ТГ на 2022 рік!

Дата: 20.10.2021 15:56

Громадяни надали пропозиції до бюджету Лосинівській ТГ на 2022 рік!

В населених пунктах Лосинівської громади відбулись заходи громадської кампанії «Впливай на бюджет своєї громади». Під час заходів жителі  знайомились з новим для громади документом «Бюджет для громадян» та надавали пропозиції до бюджету на 2022 рік.

Всього було подано більше 50 пропозиції по вирішенню різноманітних питань в різних сферах: розвиток освіти та культури, ремонт доріг, благоустрій, охорона здоров’я,  створення робочих місць, дозвілля та відпочинок, екологічні питання, хтось навіть запропонував підвищити податки.

Найбільшу активність в зборі пропозицій взяли місцеві педагоги та учні шкіл громади, які під час бюджетного уроку практикувались подавати пропозиції зі смартфону, за допомогою QR коду розміщеному на «Бюджеті для громадян».. Відповідно, найбільше пропозицій стосувалось розвитку освіти, 14. Учні та вчителі хочуть нові класи, швидкісний інтернет, ремонт будівель шкіл та класів, нові шкільні автобуси.

На другому місці благоустрій населених пунктів, 12 пропозицій, які стосувались освітлення доріг, прибирання вулиць, впорядкування парканів, приведення в належний стан ставка та зелених зон тощо.

На третьому ремонт доріг, 8 пропозицій, причому, як доріг в центрі громади, так і між її населеними пунктами..

Частина пропозицій стосувалась питань розвитку культури та відпочинку громадян: ремонту клубів та бібліотек, придбання нових книг, встановлення дитячих майданчиків тощо.

Пропозиції зібрані, тепер слово за фінансовим відділом громади, який готує проект бюджету громади на наступний рік та депутатами селищної ради, які мають його схвалити.

Реєстр пропозицій