26 жовтня 2021 року  проходили консультації з громадськістю щодо обговорення проєкту Стратегії сталого розвитку Лосинівської ТГ в Шняківському та Сальненському старостинських округах.

Участь в обговореннях взяли працівники освіти, культури, охорони здоров’я, соціальні робітники та сільські активісти. У Шняківці до обговорень долучились і активісти з Терешківського старостинського округу на чолі з старостою Лідією Смоленською. Також в ході зустрічі її учасникам було презентовано «Бюджет для громадян» та обговорено механізм подачі пропозицій до місцевого бюджету на 2022 рік.

Під час обговорень в обох старостинських округах їх учасники серед пріоритетних операційних цілей визначали сприяння ефективній діяльності системи охорони здоров’я та покращення дорожньої інфраструктури і транспортного сполучення. До речі, варто відмітити, що саме ці послуги, визначені громадою як пріоритетні, по яких розробляються детальні плани їх покращення. Також звернули увагу на необхідність підтримки місцевих сільгоспвиробників, розвиток кооперації, створення належних умов для отримання якісних освітніх послуг. 

Працюючи над конкретними завдання по реалізації цілей зосередили свою увагу на питаннях, характерних саме для цих населених пунктів: транспортне сполучення з Лосинівкою та Ніжином, освітлення вулиць,  покращення матеріальної бази фельдшерських пунктів, опалення закладів культури.

Всі надані пропозиції будуть додатково опрацьовані і включені до Стратегії сталого розвитку громади.

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради