У ПРИМІЩЕННІ ГАЛЬЦЬКОГО СТАРОСТАТУ ПРОВЕДЕНО РЕМОНТНІ РОБОТИ

  • 368

Благодійники, меценати, спонсори. Люди, які в усі часи творили добро для кожного, для всіх нас. Дуже приємно, що і в наш нелегкий час живуть такі люди, які готові прийти на допомогу іншим і роблять це доброзичливо, від щирого серця.

Ось уже більше 11 місяців  працівники Галицького старостинського округу відчувають підтримку та допомогу  керівників СПОП «Ксена» Макаренка Григорія Григоровича та Давиденко Віри Степанівни.

Вдячні Вам за постійну допомогу з покращення благоустрою села: за освітлені та розчищені від снігу взимку дороги, за розчищені від порослі  узбіччя.

   Дякуючи Вам, в приміщенні старостату замінено систему опалення, придбано твердо - паливний котел. Проведено ремонтні роботи  у приміщенні старостату (кабінети, актовий зал, коридори) та придбано нові меблі.

Сьогодні приємно пройтись затишними, охайними, оновленими приміщеннями.

Селищний голова Анатолій Стрілець та працівники Галицького старостинського округу висловлюють щиру вдячність керівникам СПОП «Ксена» за  натхненну працю, за непохитну віру у майбутнє села. Хай Господь Бог сторицею віддячить Вам за добро, яке ви робите.

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради

Інші новини

Всі новини