Рішення виконавчого комітету від 26.03.2021

Дата: 28.03.2021 10:17

Про стан водопостачання та забезпечення якісною водою населення Лосинівської територіальної громади.

Про затвердження заходів з благоустрою населених пунктів на території Лосинівської селищної ради.

Про встановлення доступності транспортного обслуговування.

Про надання дозволу на видалення аварійних зелених  насаджень.

Про створення комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в Лосинівській селищній раді, затвердження її складу та положення.

Про створення та організацію роботи консультаційних пунктів з питань цивільного захисту населення по старостинських округах Лосинівської селищної ради.

Про затвердження положення про Лосинівську ланку об’єднаної територіальної громади територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту.

Про затвердження складу та Положення про комісію з питань евакуації Лосинівської селищної ради

Про надання соціальних послуг окремим категоріям осіб/сімей за рахунок бюджетних коштів (безоплатно).

Про надання Богойку Б. статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

Про встановлення тимчасової опіки та призначення опікуна над дитиною, позбавленою батьківського піклування Богойком Б.

Про затвердження висновку органу опіки та піклування про доцільність позбавлення батьківських прав І.Коваль

Про надання дозволу гр. С.Петрик на вчинення правочину щодо укладання договору оренди земельної ділянки від імені малолітньої доньки.

Про надання дозволу гр. К.Смілик на вчинення правочину щодо укладання договору оренди земельної ділянки від імені неповнолітньої доньки.

Про надання дозволу гр. Маммадовій Ельнарі Мюслюм кизи  на вчинення правочину щодо купівлі будинку від імені малолітньої доньки.

Про затвердження складу  та Положення про Координаційну раду з питань запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків та протидії торгівлі людьми.

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету № 122 від 26.07.2019 року «Про затвердження положення про квартирний облік при виконавчому комітеті Лосинівської селищної ради»

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету № 218 від 23.12.2020 року щодо складу Комісії з питань захисту прав дітей.

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету № 219 від 23.12.2020  року щодо складу Координаційної  ради  у справах дітей.

Про надання матеріальної допомоги Сидоренко Т.М.

Про надання матеріальної допомоги Литовко М.Л.

Про надання матеріальної допомоги Кільовій Г.П.

Про надання матеріальної допомоги Пономаренко В.Д.

Про надання матеріальної допомоги Литовченку О.М.

Про надання матеріальної допомоги Литовченко Н.І.

Про надання матеріальної допомоги  Яременко Т.С.

Про надання матеріальної допомоги Покрасьон О.М.

Про надання матеріальної допомоги Гавриляко Є.М.

Про надання матеріальної допомоги Блажко Н.А.

Про надання матеріальної допомоги Беловодській К.М.