Шановні жителі громади! Від щирого серця вітаю всіх з Днем Святого Миколая Чудотворця! Миколай Чудотворець для нашого народу – символ доброти, єднання та душевної чистоти. А ще – символ надії та віри у найкращі людські чесноти.  Українці з давніх часів вважали Миколая своїм святим.

День Святого Миколая усі чекають з нетерпінням, адже це початок казкової пори зимових свят. Добрий чарівник із білою бородою вже поспішає в гості до кожної дитини. У своєму мішку він несе малечі омріяні подарунки!

Вітаю вас, дорогі діти, зі святом! Зростайте здоровими, добрими і щасливими – батькам на радість, а Україні – на славу!

Бажаю  всім жителям громади миру, достатку, родинного затишку й душевного тепла. Нехай Святий Миколай освятить нас найкращими людськими чеснотами і благословить на добрі справи!

селищний голова Анатолій СТРІЛЕЦЬ