ВІДБУЛАСЯ  ЩОТИЖНЕВА РОБОЧА НАРАДА

Дата: 28.12.2021 16:03

28 грудня  2021 року  селищний голова Анатолій Стрілець,  провів робочу нараду, за участю керівників структурних підрозділів Лосинівської селищної ради.

В ході проведення робочої наради присутні розглянули ряд актуальних питань життєдіяльності громади.

Під час наради обговорили заплановані заходи на поточний тиждень, зокрема:

- проведення нарад;

- участь у онлайн-навчаннях;

- проведення Новорічних концертів;

Керівники структурних підрозділів виконавчого комітету Лосинівської селищної ради доповіли про роботу за минулий тиждень та поділилися планами на нинішній.

В ході проведення робочої наради селищний голова акцентував увагу  на здачі звітів за 2021 рік, проплату поточних платежів та підготовку до засідання виконовчого комітету.

Підводячи підсумки наради, Анатолій Стрілець дав ряд доручень відповідальним  особам для вирішення в межах своїх повноважень.

Детальніше з планом роботи виконавчого комітету Лосинівської селищної ради на період з 28 грудня по 31 грудня  можна ознайомитися за посиланням: https://rada.info/upload/users_files/04412461/72e65a6c9439575eeffc352a033c71b9.pdf