Сьогодні, 29 грудня 2021 року відбулося засідання виконавчого комітету Лосинівської селищної ради, яке пройшло під головуванням селищного голови Анатолія  Стрільця.

Під час засідання члени виконкому схвалили проєкт плану соціально-економічного розвитку Лосинівської територіальної громади на 2022 рік. Заслухали звіти та затвердили перспективний план роботи,норми харчування та встановлення вартості харчування для осіб похилого віку в Соціальному закладі  «Гуртожиток Турбота» Центру надання  соціальних послуг , а також план заходів до новорічних та різдвяних свят в Лосинівській ТГ. Ухвалені рішення, що стосувалися захисту прав дітей. По всіх питаннях члени виконкому прийняли відповідні рішення.

Селищний голова привітав всіх присутніх з прийдешніми Новорічними та Різдвяними святами.

Всі прийняті рішення відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному Веб-сайті Лосинівської територіальної громади.