Рішення виконавчого комітету від 29.12.2021

Дата: 06.01.2022 11:42

№ 334 Про схвалення проєкту плану соціально-економічного розвитку Лосинівської територіальної громади на 2022 рік.

Заходи з реалізації плану

Додаток

№335 Про звіт про виконання «Перспективного плану роботи виконавчого комітету Лосинівської селищної ради на 2021 рік» за 2021 рік.

№ 336 Про затвердження «Перспективного плану роботи виконавчого комітету  Лосинівської селищної ради на 2022 рік».

№ 337 Про затвердження «Плану дій із забезпечення рівних прав  та можливостей  жінок і чоловіків в Лосинівській територіальній громаді на 2022-2025 роки».

№338 Про роботу старост Перемозького та Галицького старостинських округів.

№339 Про готовність підприємств та служб до розчистки доріг Лосинівської територіальної громади від снігу.

№ 340 Про затвердження натуральних добових норм харчування та встановлення вартості харчування для осіб похилого віку в Соціальному закладі  «Гуртожиток Турбота» Центру надання  соціальних послуг Лосинівської селищної ради.

№ 341 Про організацію гарячого харчування дітей в закладах освіти Лосинівської територіальної громади з 01 січня 2022 року.

№ 342 Про визначення видів суспільно-корисних робіт та перелік об’єктів для відбування засудженими до громадських робіт та порушниками на яких накладене адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт або суспільно-корисних робіт по Лосинівській селищній  раді на 2021 рік.

№343 Про організацію громадських робіт тимчасового характеру в Лосинівській територіальній громаді у 2022 році.

№ 344 Про затвердження  висновку органу опіки та піклування про визначення місця проживання дитини

№ 345 Про внесення змін у статус дитини позбавленої батьківського піклування та продовження терміну її перебування в закладі інституційного догляду.

№ 346 Про затвердження плану заходів до новорічних та різдвяних свят в Лосинівській територіальній громаді

№ 347 Про внесення змін до розпису за загальними та спеціальними фондами селищного бюджету на 20221 рік.

№ 348 Про внесення змін до кошторисів селищного бюджету на 2021 рік.