ЗВЕРНЕННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З НАГОДИ ДНЯ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ

  • 130

Шановні жителі громади! 29 січня, українська громадськість відзначає славетну і водночас скорботну дату в своїй історії – День пам’яті Героїв Крут.

Цього року виповнюється 104 річниця тих подій, коли  біля станції Крути кілька сотень київських студентів та гімназистів вступили у нерівний бій з чотирьохтисячною більшовицькою армією.

Бій під Крутами для теперішнього покоління українців, а особливо молоді, стало потужним історичним уроком, з якого молоде покоління зробило правильні висновки як перемагати та стверджувати українську державність.

Сьогодні, на превеликий жаль, трагічні події минулого повторюються. На сході України – бойові дії, які забирають життя  таких же юних хлопців, як і тих, котрі в 1918 році боролися заради  перемоги,  за майбутнє нашої держави.

У ці важкі для України часи ми віддаємо данину шани героям Крут, усім, хто в різні роки,  й особливо нині, відстоює інтереси українців- інтереси державності, соборності та свободи.

Відтак вклонімося низько до землі героям сьогодення – Героям Небесної Сотні, котрі змінили хід історії України та мужнім воїнам, які відстоюють недоторканість кордонів України.

Нехай їхній приклад надихає нас на невтомну працю задля вільного та гідного життя нашого народу у своїй суверенній державі!

Вічна шана Героям!

Слава Україні!

З повагою  селищний голова Анатолій СТРІЛЕЦЬ