ПОДАТИ ПРОЕКТ НА БЮДЖЕТ УЧАСТІ ПРОСТО

Дата: 10.02.2022 10:05

Долучайтеся до змін Лосинівської громади!

Ви здивуєтесь, але не треба бути мером/старостою/депутатом, щоб змінювати свою громаду. Кожен житель Лосинівської громади має унікальну можливість долучитися до позитивних перетворень в своєму селі чи селищі. А все, що потрібно зробити, це подати свій проєкт на Бюджет участі. І вже наступного року ви отримаєте результати своєї праці, якими зможуть пишатися не тільки ви, а й всі жителі громади.

З 15 лютого 2022 року розпочинається прийом заявок на Бюджет участі  Лосинівської ТТ.

Бюджет участі – інструмент активних мешканців, які бажають змінити Лосинівську громаду на краще. Кожен мешканець вікомвід 14 років може подати свій проект та взяти участь у конкурсі проектів. Проекти, які отримають найбільшу підтримку від мешканців громади, будуть реалізовані селищною радою під контролем авторів та громадськості у 2023 році.

Що важливо знати громадянам про Бюджет участі:

– загальний обсяг фінансування Бюджету участі – 100 000 грн.;

50 відсотків загальної суми Громадського бюджету направляється на реалізацію проектів на території селища Лосинівка.

50 відсотків загальної суми Громадського бюджету направляється на реалізацію проектів на території старостинських округів громади.

– автором може виступати як один мешканець так і ціла група.

– проект має отримати підтримку 10 мешканців громади (необхідно зібрати підписи);

– проекти подаються за єдиною обов’язковою для заповнення формою до Лосинівської селищної ради (форма проекту додається).

Проект подається особисто автором (одним з авторів) у паперовому вигляді  за умови пред’явлення автором оригіналу паспорту до Лосинівської селищної ради.

Графік прийому проектів: щодня крім вихідних (субота, неділя) з 8:00 до 17:00, п’ятниця – з 8:00 до 16:00, обідня перерва – з 13:00 до 14:00.

Контактна особа – Оксана Гайдей, головний спеціаліст відділу ЖКГ, благоустрою, архітектури, містобудування, розвитку інфраструктури та земельних відносин (т.0680857931), gaideika@ukr.net

Виконавчий комітет Лосинівської селищної радиФото без опису