22 ЛЮТОГО ВИПОВНЮЄТЬСЯ СЬОМА РІЧНИЦЯ З ДНЯ ЗАГИБЕЛІ В ЗОНІ  АТО НАШОГО ЗЕМЛЯКА СЕРГІЯ ПЕТРИКА

  • 318

22 лютого - трагічна дата для усієї Лосинівської громади. Адже 7 років тому, героїчно загинув наш земляк, житель села Чистий Колодязь, мужній воїн і щирий патріот України – Сергій Вікторович Петрик.

У цей пам’ятний день, селищний голова Анатолій Стрілець разом з бійцями  оперативного резерву батальйону територіальної оборони від Лосинівської ТГ відвідали могилу загиблого Героя.

Розділяючи із рідними скорботу та біль втрати, присутні вшанували пам’ять  хвилиною мовчання та поклали квіти.

Нагадаємо: Сергій Петрик народився 16 квітня 1987 року у селі Чистий Колодязь Ніжинського району. У 2002 році закінчив Перемозьку ЗОШ І-ІІІ ст. Навчався у Чернігівському професійному будівельному ліцеї, який закінчив у 2003 році та отримав спеціальність столяра. Деякий час працював столяром у тому ж ліцеї. У 2010-2011 роках працював у Перемозькій ЗОШ І-ІІІ ступенів Ніжинського району.

19 березня 2014 року був призваний до лав ЗСУ. Проходив військову службу у 1-й окремій танковій бригаді у селищі Гончарівському Чернігівського району. Під час служби був механіком, ремонтував військову техніку та переганяв її на Схід.

Загинув 22 лютого 2015 року у зоні проведення АТО. Похований у селі Чистий Колодязь.

Він прожив зовсім коротке, але свідоме життя справжнього чоловіка та патріота.

За нас він віддав найдорожче – своє молоде життя!

Пам’ять про нашого земляка живе у серцях кожного!  

Герої не вмирають! Вічна йому слава!

 Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради