ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ЛОСИНІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

В зв’язку із складною ситуацією на Сході та Півдні України до Лосинівської селищної ради надходять звернення щодо можливості розміщення евакуйованого  населення в тому числі і у приватному секторі.

17:02 31.05.2022

ВІДБУЛОСЯ ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ З ПИТАНЬ ОПТИМІЗАЦІЇ МЕРЕЖІ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

24 травня 2022 року під головуванням селищного голови відбулося перше засідання робочої групи з  питань оптимізації мережі закладів освіти Лосинівської селищної ради. На зібрання були запрошені члени робочої групи, директори закладів освіти, фінансисти, голова РК профспілки працівників освіти  Інга Чеботаєва.

09:52 25.05.2022

РАДА ПРОДОВЖИЛА ВОЄННИЙ СТАН В УКРАЇНІ ДО 23 СЕРПНЯ

У зв'язку з широкомасштабною збройною агресією російської федерації проти України, на підставі пропозиції Ради національної безпеки і оборони України термін воєнного стану в Україні продовжується з 25 травня 2022 року терміном на 90 діб.

10:45 24.05.2022

ОБГОВОРИЛИ ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ

Сьогодні, селищний голова  Анатолій Стрілець, провів нараду з керівниками структурних підрозділів Лосинівської селищної ради.

15:31 19.05.2022

ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ВСЕСВІТНІМ ДНЕМ СІМЕЙНОГО ЛІКАРЯ

Шановні наші сімейні лікарі Лосинівської територіальної громади! Вітаю Вас з Всесвітнім днем сімейного лікаря! Сімейний лікар – це людина, яка день за днем допомагає кожній родині  громади залишатися здоровими та жити повноцінним життям.

09:59 19.05.2022

З ДНЕМ ВИШИВАНКИ!

День вишиванки – це свято, яке символізує патріотизм та єдність нашого народу. Вишиванка – це національна святиня!  .

08:32 19.05.2022

ЗВЕРНЕННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ДО ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ

Шановна громадо! В Україні йде війна. Збройні Сили України, Національна гвардія, загони Територіальної оборони, підрозділи Національної поліції, загони самооборони, волонтери, місцева влада, підприємства і підприємці – всі згуртувалися задля захисту країни, найшвидшого її звільнення та очікуваної Перемоги.

17:57 18.05.2022

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ЛОСИНІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

З настанням весняного періоду збільшилась кількість випадків спалювання сухого листя та трави. Наслідками є шкода задіяна флорі та фауні, а також дим, який не дає людям вільно дихати. Горіння трави вздовж автомобільних доріг створює практично нульову видимість, що призводить до ДТП.

14:26 13.05.2022