ВІДБУЛАСЯ 9 СЕСІЯ 8 СКЛИКАННЯ ЛОСИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

30 червня 2021 року під головуванням cелищного голови Анатолія Стрільця, відбулася 9 сесія 8 скликання Лосинівської селищної ради. У роботі сесії взяли участь 14 депутатів, на розгляд засідання сесії було винесено 149 питань порядку денного.

17:17 30.06.2021

З 1 ЛИПНЯ 2021 РОКУ ДЕРЖПРАЦІ У ВЗАЄМОДІЇ З ДЕРЖАВНОЮ ПОДАТКОВОЮ СЛУЖБОЮ РОЗПОЧНЕ ІНСПЕКТУВАННЯ З ПИТАНЬ ВИЯВЛЕННЯ НЕЗАДЕКЛАРОВАНИХ ПРАЦІВНИКІВ

Управління Держпраці у Чернігівській області повідомляє, що під час формування Національного плану спільних дій щодо зниження рівня незадекларованої праці на 2021 рік було узгоджено механізм спільної роботи ряду державних органів, у тому числі Держпраці та ДПС, щодо реалізації спільних заходів, спрямованих на стимулювання роботодавців та працівників до переходу від неформальних до задекларованих трудових відносин.

16:18 30.06.2021

У СЕЛІ БОГДАНІВКА ВІДКРИЛИ ПАМ’ЯТНИЙ ЗНАК ВОЇНАМ, ЩО ВІДДАЛИ СВОЄ ЖИТТЯ ЗА УКРАЇНУ

«За Батьківщину тим, хто віддав життя своє і юність. Перехожий кожний низько вклонися, перед пам’яттю своїх земних Героїв. У вірності країні присягни!» – ці слова викарбувані на  пам’ятному знаку, який встановили біля сільського клубу в с. Богданівка.

17:39 29.06.2021

ВІДБУЛАСЯ ЩОТИЖНЕВА РОБОЧА НАРАДА

26 червня 2021 року під керівництвом Лосинівського селищного голови Анатолія Стрільця, відбулася робоча нарада з керівниками структурних підрозділів Лосинівської селищної ради.

17:04 29.06.2021

УРОЧИСТІ ЗАХОДИ З НАГОДИ ВІДЗНАЧЕННЯ – 25-ОЇ РІЧНИЦІ ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Є дати, які укріплюють націю, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення й майбутнє. До цієї дати, безумовно належить День Конституції України – свято волі, миру і доброї злагоди всіх громадян на основі закону і справедливості.

17:09 28.06.2021

ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ МОЛОДІ

Шановні жителі Лосинівської територіальної громади!  Щорічно в останню неділю червня ми відзначаємо День молоді – свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. Воно особливе та унікальне, бо саме такою є молодість.

08:11 27.06.2021

«МОЄ РІДНЕ СЕЛО!» - ДЕНЬ СЕЛА ДАНИНА

День села – особливе та важливе свято, яке об’єднує всіх, хто його любить, шанує та доглядає за ним. Невеличке, мальовниче та красиве село Данина, яке має зелені вулиці, красиві садиби, а головне – родючі землі та  трудолюбивих людей сьогодні святкувало День села.

21:04 26.06.2021

ЩАСЛИВОЇ ДОРОГИ В ДОРОСЛЕ ЖИТТЯ, ДОРОГІ ВИПУСКНИКИ!

Сьогодні, в такий теплий та сонячний червневий день  в двох загальноосвітніх навчальних закладах Лосинівській ОТГ, а саме:  Лосинівській ЗОШ І-ІІІ ст. та в  Сальненському НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст. відбулися випускні свята.

20:31 25.06.2021