215 РІЧНИЦЯ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ПИЛИПА МОРАЧЕВСЬКОГО

Пилип Семенович Морачевський (1806-1879) – український просвітитель середини ХІХ ст. педагог, письменник, перекладач, книгознавець. Він увійшов в історію української культури, як перший перекладач книг. Нового Заповіту та Псалтиря ново українською літературною мовою середини ХІХст.

14:18 26.11.2021

ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ ОРГАНІЗАЦІЇ ПАСАЖИРСЬКИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ В РАЙОНІ

25 листопада 2021 року селищний голова Анатолій Стрілець, спільно зі старостами  Терешківського та Шняківського старостинських округів взяли участь у нараді, яку провів голова райдержадміністрації  Григорій Ковтун, обговорили питання організації перевезень пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Ніжинського району та проблемні питання, що виникають при організації    пасажирських перевезень.

12:38 26.11.2021

НОВІ ПРОГРАМИ АТ «УКРПОШТА» ДЛЯ СУБ’ЄКТІВ МСП, МАЛОГО ТА МІКРОБІЗНЕСУ

Національний оператор поштового зв’язку України АТ «Укрпошта» є ініціативним і довготривалим партнером ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту», який робить величезний внесок у розвиток українського бізнесу та допомагає підприємцям вийти на міжнародний ринок.

15:33 24.11.2021

З 25 ЛИСТОПАДА НА ЧЕРНІГІВЩИНІ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ЗАБОРОНА ВИЛОВУ РАКІВ

З 25 листопада 2021 року відповідно до наказу Чернігівського рибоохоронного патруля від 12.11.2021 № 147-од розпочинається заборона на будь-який вилов раків у рибогосподарських водних об’єктах Чернігівської області.

15:02 24.11.2021