Дата: від до Скинути

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ: НОВІ ТАРИФИ НА ЦЕНТРАЛІЗОВАНЕ  ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ЦЕНТРАЛІЗОВАНЕ ВОДОВІДВЕДЕННЯ

31 січня 2022  року  під  головуванням  Лосинівського селищного голови Анатолія Стрільця,  відбулося засідання виконавчого комітету. На порядок денний було винесено 41 питання з різних сфер життєдіяльності громади.

17:06 31.01.2022

В ЛОСИНІВСЬКІЙГРОМАДІ ВІДКРИТО АГЕНЦІЮ МІСЦЕВОГО РОЗВИТКУ З КОВОРКІНГ- ПРОСТОРОМ

Вже більше року Лосинівська громада активно співпрацює з програмою DOBRE – Децентралізація Приносить Кращі Результати та ефективність, що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз та фінансується Агенством США з міжнародного розвитку. За сприяння Програми реалізовано проект створення  Агенції місцевого розвитку з коворкінг- простором, урочисте відкриття якого відбулося сьогодні.

17:10 28.01.2022

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ ТЕБ ТА НС

28 січня 2022 року під головуванням селищного голови Анатолія Стрільця, було проведено засідання  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  Лосинівської селищної ради.

16:48 28.01.2022

СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА ВЗЯВ УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ РАДИ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

24 січня  2022 року селищний голова Анатолій Стрілець,  взяв  участь у засіданні Ради територіальних громад області.  Питання безпеки, проєкти регіонального розвитку, соціальний та медичний захист – головні теми засідання Ради територіальних громад області.

16:30 25.01.2022

НИЗКУ ЗЕМЕЛЬНИХ ПИТАНЬ БУЛО РОЗГЛЯНУТО НА ЗАСІДАННІ ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ

25 січня відбулося засідання 16 (позачергової) сесії Лосинівської селищної ради. На початку пленарного засідання селищний голова Анатолій Стрілець  привітав депутатів, які святкують свій День народження у січні місяці. У засіданні сесії взяли участь 16 депутатів.

15:43 25.01.2022

КЕРІВНИЦТВО ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ НАЦПОЛІЦІЇ У ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПІДПИСАЛО МЕМОРАНДУМ  ПРО СПІВПРАЦЮ З ПРЕДСТАВНИКАМИ 32-Х

Керівництво Головного управління Нацполіціі у Чернігівській області підписало меморандум про співпрацю з представниками 32-х територіальних громад Чернігівщини, в числі яких є і наша Лосинівська ТГ.

14:36 25.01.2022

ЩОТИЖНЕВА РОБОЧА НАРАДА

Голова Лосинівської селищної ради провів щотижневу робочу нараду з керівниками структурних підрозділів. На нараді розглянуто поточні питання, визначено пріоритетні завдання.

17:01 24.01.2022

ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Шановна громадо! 22 січня ми відзначаємо величну дату своєї багатовікової історії – День Соборності України, а саме: об’єднання українських земель в єдину самостійну державу! Це свято нагадує нам, що Україна неподільна, що не існує окремої Східної і Західної України, що у нас єдина держава, а ми – її єдиний народ!

14:38 21.01.2022