ОБЕРЕЖНО:ФІШИНГОВА АТАКА В ІНТЕРНЕН-ПРОСТОРІ

Проти українців почалася фішингова атака, повідомляє Держспецзв’язку. «На електронні адреси громадян надходять листи з прикріпленими файлами невизначеного характеру. Не виключено розсилки подібних повідомлень в месенджери»,  — йдеться у повідомленні відомства.

10:26 25.02.2022

Шановні мешканці громади!

Центр переливання крові терміново потребує поповнення запасів, від цього залежить життя наших захисників. Просимо добровольців долучитись до здачі крові за адресою: м.Ніжин, вул.Московська 21 КНП «Ніжинська міська лікарня ім.Галицького».

10:13 25.02.2022

У ЧЕРНІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗАПРОВАДЖЕНО КОМЕНДАНТСЬКУ ГОДИНУ

Від 24.02.2022 року у Чернігівській області з 21:00 до 06:00 діє комендантська година. Розпорядженням № 84  її запровадив голова Чернігівської ОДА В’ячеслав Чаус з метою підтримання правопорядку та уникнення провокацій.

08:41 25.02.2022

ПРЕЗИДЕНТ ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ ПІДПИСАВ УКАЗ ПРО ЗАПРОВАДЖЕННЯ ВОЄННОГО СТАНУ В УКРАЇНІ. РАНІШЕ ВІДПОВІДНЕ  РІШЕННЯ УХВАЛИЛА ВЕРХОВНА РАДА

ПРЕЗИДЕНТ ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ ПІДПИСАВ УКАЗ ПРО ЗАПРОВАДЖЕННЯ ВОЄННОГО СТАНУ В УКРАЇНІ. РАНІШЕ ВІДПОВІДНЕ РІШЕННЯ УХВАЛИЛА ВЕРХОВНА РАДА

Згідно з указом, воєнний стан запроваджується з 5:30 24 лютого 2022 року строком на 30 діб. Таке рішення ухвалено у зв’язку з військовою агресією Росії проти України.

11:10 24.02.2022

НА ЧЕРНІГІВЩИНІ ЗАПРОВАДЖУЄТЬСЯ НАДЗВИЧАЙНИЙ СТАН: ЩО ЦЕ ОЗНАЧАЄ

Рада національної безпеки і оборони України на сьогоднішньому засіданні ухвалила рішення про запровадження надзвичайного стану на всій території нашої країни, крім Донецької та Луганської областей, де триває Операція об’єднаних сил. З цього приводу у Чернігівській облдержадміністрації відбувся брифінг.

19:50 23.02.2022

ПОВАЖНИЙ 95- РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ

23 лютого зустрічає свій 95-річний ювілей ветеран війни, учасник бойових дій, Ніна Дмитрівна Петрик. Важкою й тернистою видалася життєва дорога Ніни Дмитрівни: пережила голодомор, вистояла війну.

12:00 23.02.2022

ВОНИ ЗАХИЩАТИМУТЬ НАС

Ситуація на кордоні залишається вкрай напруженою.  15 чоловіків з Лосинівської ТГ на чолі з селищним головою Анатолієм Стрільцем,  на добровільній основі оформили контракти з батальйоном територіальної оборони військової частини А 4583.

10:55 23.02.2022

22 ЛЮТОГО ВИПОВНЮЄТЬСЯ СЬОМА РІЧНИЦЯ З ДНЯ ЗАГИБЕЛІ В ЗОНІ  АТО НАШОГО ЗЕМЛЯКА СЕРГІЯ ПЕТРИКА

22 лютого - трагічна дата для усієї Лосинівської громади. Адже 7 років тому, героїчно загинув наш земляк, житель села Чистий Колодязь, мужній воїн і щирий патріот України – Сергій Вікторович Петрик.

18:14 22.02.2022

ГРОМАДА ДАЄ 100 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ НА ТВОЮ ІДЕЮ!

Кожен житель Лосинівської громади має унікальну можливість долучитися до позитивних перетворень в своєму селі чи селищі. А все, що потрібно зробити, це подати свій проєкт на Бюджет участі. І вже наступного року ви отримаєте результати своєї праці, якими зможуть пишатися не тільки ви, а й всі жителі громади.

18:00 22.02.2022