НАДІЙШЛА ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА

22 квітня Ніжинщина отримала гуманітарну допомогу від Дніпропетровської та Рівненської областей у рамках Державної програми продовольчої підтримки регіонів. Ніжинська районна військова адміністрація надала 2930 продовольчих наборів для мешканців Лосинівської ТГ.

10:42 28.04.2022

ПОСЛАБЛЕННЯ ЗАБОРОНИ ПРОДАЖУ АЛКОГОЛЮ

З 27 квітня 2022 року на території Лосинівської ТГ дозволено продаж пива, слабоалкогольних напоїв у закладах торгівлі у період з 08 год. 00 хв.  до 17год.00 хв., алкогольні напої з 09 год.00 хв до 14 год.00 хв. У закладах громадського харчування продаж пива, слабоалкогольних напоїв та алкогольних напоїв з 09 год. 00 хв. до 19 год. 00 хв.

15:21 27.04.2022

ДОПОМОГА ПОЖЕЖНИКАМ

Мешканець селища Лосинівка Микола Яременко надав благодійну допомогу для пожежників Лосинівської МПО, а саме: бензопилу та металошукач. В умовах воєнного стану, такий дарунок неодмінно сприятиме швидшому та більш ефективному подоланню наслідків надзвичайних ситуацій.

15:45 26.04.2022

26 КВІТНЯ – ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ

26 квітня минає 36 років з дня аварії на Чорнобильській АЕС, що стала  найбільшою техногенною катастрофою за всю історію ядерної енергетики. Вона вплинула на екологію не лише України, а й усього світу. Вогонь Чорнобиля опалив землю і душі мільйонів громадян. Так або інакше вона торкнулася кожного українця.

15:43 26.04.2022

ЗВЕРНЕННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З НАГОДИ ДНЯ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ

Шановні ліквідатори аварії на ЧАЕС! Минуло 36 років з моменту трагедії на Чорнобильській атомній електростанції, яка назавжди змінила наше життя і залишається незагойною раною для всього людства. Небезпечні радіоактивні викиди на сотні років отруїли нашу екологію. Катастрофічні наслідки аварії призвели до втрати життя та здоров’я тисяч наших співвітчизників.

11:20 26.04.2022

ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ВЕЛИКОДНЕМ

Дорогі земляки! Сьогодні наша Україна переживає нелегкі часи. І кожен з нас тривожиться через вторгнення російських військ і прагне допомогти. У таких нелегких умовах, хочеться підтримати кожного українця та привітати з християнським святом – Воскресінням Христовим.

09:20 23.04.2022

ВШАНУЄМО ПАМ'ЯТЬ СПРАВЖНЬОГО ПАТРІОТА

Цими квітневими днями виповнилося б 35 років від дня народження Сергія Петрика, нашого земляка, який загинув в антитерористичній операції на сході України. Сергій народився і виріс у селі Червоний Колодязь (нині Чистий Колодязь).

09:02 23.04.2022

ЗАБОРОНЕНО ХОДИТИ ДО ЛІСУ НА ПЕРІОД ВОЄННОГО СТАНУ

На Чернігівщині заборонено ходити до лісу на період воєнного стану. В області для населення почала діяти тимчасова заборона відвідування лісів і в’їзду до них транспортних засобів (крім транзитних шляхів). Відповідне розпорядження видав 20 квітня начальник Чернігівської обласної військової адміністрації В’ячеслав Чаус.

16:20 22.04.2022