ВІЙНА ТРИВАЄ

Триває 189 день війни Росії проти України.Останній день літа,а значить незабаром почнеться холодна пора і виникне потреба у військових у приготуванні гарячих страв. Тому,Лосинівське споживче товариство для потреб ЗСУ,а саме для Ніжинського батальйону територіальної оборони,передало польову кухню,що дасть можливість повноцінно готувати гарячу їжу.

11:40 31.08.2022

29 СЕРПНЯ – ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

29 серпня 2022 року в нашій державі Україні відзначається День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність,суверенітет і територіальну цілісність України.

16:43 29.08.2022

З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА ТА ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Шановні жителі громади! Прийміть сердечні вітання з нагоди Дня Державного Прапора  та  Дня Незалежності України! Ці свята мають велике загальнодержавне значення як свята суспільної злагоди і миру, єднання людей в ім’я процвітання рідної країни.

09:40 23.08.2022

ДЯКУЄМО ЗА ПІДТРИМКУ!

За сприяння народного депутата України Валерія Зуба, Лосинівська територіальна громада отримала тактичні аптечки та рюкзаки, які будуть передані до навчальних заходів для найпростіших укриттів. Доукомплектувати аптечки лікарськими засобами допомогла «Аптека №1» ФОП Герасименко Роман Сергійович.

16:02 22.08.2022

УВАГА!

Відповідно до  Доручення начальника Ніжинської РВА № 01-11/1496 від 17.08.2022 року на  територіїї м. Ніжина та Ніжинського району з 18.08. по 01.09.2022 року проводяться заходи з добровільної  здачі зброї, бойових припасів, вибухових речовин та спеціальних засобів до Ніжинського районного відділу поліції ГУНП в Чернігівській області.

09:37 18.08.2022

УКРАЇНА ЗБИРАЄ «АРМІЮ ДРОНІВ»

Щоб посилити українську армію та зберегти життя тисяч військових, Генштаб ЗСУ, Міністерство цифрової трансформації, Держспецзв'язку та UNITED24 розпочинають проект «Армія дронів»!

10:31 17.08.2022

СТАРТУВАЛА БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ  «СМІЛИВА ГРИВНЯ»

Сьогодні – монета, а завтра – ракета! З метою збору коштів на допомогу ЗСУ Національний банк України ініціював проведення благодійної акції «Смілива гривня».  Впродовж наступних трьох місяців – з 1 серпня до 31 жовтня 2022 року по всій Україні триватиме збір монет номіналами 10, 50 копійок та 1, 2, 5 і 10 гривень.

16:34 10.08.2022

ЧИ ПАМ’ЯТАЄМО МИ, КУДИ НЕ МАЄ ЗАРОСТАТИ СТЕЖКА?

Дорогі жителі громади! Чи пам’ятаємо ми, куди не має заростати стежка? Так, саме на кладовище не повинна заростати стежка. Кладовище — це святе місце, адже там спочивають ті, хто відійшов у вічність. І це наш святий обов’язок – дбати про місце останнього спочинку рідних і близьких.

13:55 08.08.2022

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!

Через військову агресію рф в Україні введений воєнний стан, а в населених пунктах діє комендантська година.  На жаль, жителі громади  нехтують правилами.

15:32 05.08.2022

ЗМІНЕНО ПРАВИЛА ПРОДАЖУ АЛКОГОЛЮ

Відповідно до розпорядження начальника  Чернігівської ОВА від 02.08.2022 року № 297 та розпорядження  Лосинівської селищної ради від  03.08.2022 року № 62  змінено графік реалізації алкогольних напоїв та речовин, вироблених на спиртовій основі на території Лосинівської ТГ.

14:26 05.08.2022