В ШКОЛАХ ГРОМАДИ ПРОШЛО СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ

28 вересня 2017 року, в школах громади  проходило Свято до Дня працівників освіти! З самого ранку учні з нетерпінням виглядали учителів, щоб привітати з професійним святом – Днем Учителя!
Це був один із небагатьох днів у навчальному році, коли дітвора прибігла до школи ще задовго до шкільного дзвінка.

Багато гарних слів було сказано на адресу вчителів. Учні та батьки не скупились на привітання і щирі посмішки. Квіти, які дарували учні, були найдорожчим подарунком, тому що дарували їх – від щирого серця.

Уроки пролетіли так швидко, що всі подекуди здивовано дивилися на годинники. Але це не було помилкою. А по закінченні уроків всіх вчителів чекав ще один сюрприз – святковий концерт з нагоди свята.
Багато пісень, танців, жартів та кумедних сценок змушували глядачів у залі посміхатися і гучно аплодувати.

24 Березня, 2021 р., 07:50
Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 03 березня 2021 року №273 «Про звільнення від проходження державної підсумкової атестації учнів, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти, у 2020/2021 навчальному році» та листа Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації від 23.03.2021 № 05-09/973 «Про звільнення від проходження ДПА», учні 4 та 9 класів звільняються від проходження ДПА у 2020/2021 навчальному році.
11 Березня, 2021 р., 16:59
Відділ освіти сім’ї, молоді та спорту Лосинівської селищної ради вже третій рік   співпрацює з ТОВ «Лізоформ Медікал». Це товариство постачає дезінфікуючі засоби для освітніх закладів громади.
04 Березня, 2021 р., 17:04
В першому обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» отримали перемогу здобувачі освіти гуртка «Мистецький край» комунального позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» (керівник Світлана Олійник).: Анастасія Талалаївська, Юлія Біда,Поліна Прокопенко
03 Березня, 2021 р., 16:38
Кінець лютого став переможним для Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, адже  в он-лайн режимі відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу - захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в 2020/2021 навчальному році. Честь Лосинівської територіальної громади захищав здобувач освіти 11 класу Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Дмитро Руденко.
30 Грудня, 2020 р., 15:30
Наказом Українського центру оцінювання якості освіти від 08 жовтня 2020 року №163 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2021 році» затверджено календарний план проведення пробного ЗНО.
15 Грудня, 2020 р., 10:41
Інформуємо, що 04 грудня 2020 року набрав чинності наказ Міністерства освіти і науки України від 12.10.2020 № 1262 «Деякі питання проведення в 2020/2021 навчальному році державної підсумкової атестації осіб, які здобувають загальну середню освіту».
01 Вересня, 2020 р., 10:48
 Перше вересня – День знань – завжди яскравий, завжди насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою. Цього року,у зв’язку із світовою пандемією, свято відбувається у нових для нас умовах. Та віримо, що це -  свято змін, свято позитивного розвитку, свято пізнання нового та невідомого і разом ми все подолаємо!
18 Червня, 2020 р., 16:57
Випускники 11 класів у 2020 році здаватимуть ДПА у формі ЗНО за власним бажанням. Сьогодні Верховна Рада України ухвалила закон, який звільнив здобувачів повної  загальної середньої освіти від обов’язкової здачі ДПА. Ухвалений закон не скасовує проведення зовнішнього незалежного оцінювання для випускників, які мають намір вступати до закладів вищої освіти. Основна сесія ЗНО відбудеться!
29 Травня, 2020 р., 14:49
Шановні учні, педагоги, батьки! 2019/2020 навчальний рік завершено в особливих умовах! Завдяки згуртованості всіх учасників освітнього процесу – учнів, педагогів, та батьків нам вдалося організовано закінчити навчальний рік.