В ШКОЛАХ ГРОМАДИ ПРОШЛО СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ

28 вересня 2017 року, в школах громади  проходило Свято до Дня працівників освіти! З самого ранку учні з нетерпінням виглядали учителів, щоб привітати з професійним святом – Днем Учителя!
Це був один із небагатьох днів у навчальному році, коли дітвора прибігла до школи ще задовго до шкільного дзвінка.

Багато гарних слів було сказано на адресу вчителів. Учні та батьки не скупились на привітання і щирі посмішки. Квіти, які дарували учні, були найдорожчим подарунком, тому що дарували їх – від щирого серця.

Уроки пролетіли так швидко, що всі подекуди здивовано дивилися на годинники. Але це не було помилкою. А по закінченні уроків всіх вчителів чекав ще один сюрприз – святковий концерт з нагоди свята.
Багато пісень, танців, жартів та кумедних сценок змушували глядачів у залі посміхатися і гучно аплодувати.

18 Червня, 2020 р., 16:57
Випускники 11 класів у 2020 році здаватимуть ДПА у формі ЗНО за власним бажанням. Сьогодні Верховна Рада України ухвалила закон, який звільнив здобувачів повної  загальної середньої освіти від обов’язкової здачі ДПА. Ухвалений закон не скасовує проведення зовнішнього незалежного оцінювання для випускників, які мають намір вступати до закладів вищої освіти. Основна сесія ЗНО відбудеться!
29 Травня, 2020 р., 14:49
Шановні учні, педагоги, батьки! 2019/2020 навчальний рік завершено в особливих умовах! Завдяки згуртованості всіх учасників освітнього процесу – учнів, педагогів, та батьків нам вдалося організовано закінчити навчальний рік.

27 Травня, 2020 р., 14:47
За підсумками обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Зоологічна галерея», що відбувся у березні-квітні 2020 року, дипломами переможців нагороджені здобувачі освіти 7-а класу Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Анна Петрик та Валерія Ременюк(керівник: Валентина Гапоненко)
26 Травня, 2020 р., 15:12
Міністерство освіти і науки України повідомляє, що під час пандемії COVID-19 життя мільйонів українських дітей тимчасово обмежується домівками та гаджетами, діти не знають, як самостійно розв’язати певні супутні небезпечні виклики.
20 Травня, 2020 р., 15:30
В Лосинівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів 01 вересня 2020р. за парти сядуть 333 здобувачі освіти 1-11-х класів. На період карантину дирекція школи склала гнучкий графік роботи для педагогів для технічних працівників закладу.
13 Травня, 2020 р., 08:48
6 травня 2020 року Андрій Прокопенко перебував на Ніжинщині, зокрема відвідав селище Лосинівка. Також він завітав в опорну Лосинівську загально освітню школу I-III ступенів. Голова ОДА ознайомився з матеріально-технічною базою освітнього закладу, відмітивши, що приміщення школи старі, але оновлюються, як зовні, так і із середини. Андрій Прокопенко побажав успіхів колективу та дирекції школи і запевнив про фінансову підтримку  для облаштування і ремонту корпусу, де навчаються учні початкових класів.
15 Травня, 2019 р., 09:43