В ШКОЛАХ ГРОМАДИ ПРОШЛО СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ

28 вересня 2017 року, в школах громади  проходило Свято до Дня працівників освіти! З самого ранку учні з нетерпінням виглядали учителів, щоб привітати з професійним святом – Днем Учителя!
Це був один із небагатьох днів у навчальному році, коли дітвора прибігла до школи ще задовго до шкільного дзвінка.

Багато гарних слів було сказано на адресу вчителів. Учні та батьки не скупились на привітання і щирі посмішки. Квіти, які дарували учні, були найдорожчим подарунком, тому що дарували їх – від щирого серця.

Уроки пролетіли так швидко, що всі подекуди здивовано дивилися на годинники. Але це не було помилкою. А по закінченні уроків всіх вчителів чекав ще один сюрприз – святковий концерт з нагоди свята.
Багато пісень, танців, жартів та кумедних сценок змушували глядачів у залі посміхатися і гучно аплодувати.