В ШКОЛАХ ГРОМАДИ ПРОШЛО СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ

28 вересня 2017 року, в школах громади  проходило Свято до Дня працівників освіти! З самого ранку учні з нетерпінням виглядали учителів, щоб привітати з професійним святом – Днем Учителя!
Це був один із небагатьох днів у навчальному році, коли дітвора прибігла до школи ще задовго до шкільного дзвінка.

Багато гарних слів було сказано на адресу вчителів. Учні та батьки не скупились на привітання і щирі посмішки. Квіти, які дарували учні, були найдорожчим подарунком, тому що дарували їх – від щирого серця.

Уроки пролетіли так швидко, що всі подекуди здивовано дивилися на годинники. Але це не було помилкою. А по закінченні уроків всіх вчителів чекав ще один сюрприз – святковий концерт з нагоди свята.
Багато пісень, танців, жартів та кумедних сценок змушували глядачів у залі посміхатися і гучно аплодувати.

29 Травня, 2020 р., 14:49
Шановні учні, педагоги, батьки! 2019/2020 навчальний рік завершено в особливих умовах! Завдяки згуртованості всіх учасників освітнього процесу – учнів, педагогів, та батьків нам вдалося організовано закінчити навчальний рік.

27 Травня, 2020 р., 14:47
За підсумками обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Зоологічна галерея», що відбувся у березні-квітні 2020 року, дипломами переможців нагороджені здобувачі освіти 7-а класу Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Анна Петрик та Валерія Ременюк(керівник: Валентина Гапоненко)
26 Травня, 2020 р., 15:12
Міністерство освіти і науки України повідомляє, що під час пандемії COVID-19 життя мільйонів українських дітей тимчасово обмежується домівками та гаджетами, діти не знають, як самостійно розв’язати певні супутні небезпечні виклики.
20 Травня, 2020 р., 15:30
В Лосинівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів 01 вересня 2020р. за парти сядуть 333 здобувачі освіти 1-11-х класів. На період карантину дирекція школи склала гнучкий графік роботи для педагогів для технічних працівників закладу.
13 Травня, 2020 р., 08:48
6 травня 2020 року Андрій Прокопенко перебував на Ніжинщині, зокрема відвідав селище Лосинівка. Також він завітав в опорну Лосинівську загально освітню школу I-III ступенів. Голова ОДА ознайомився з матеріально-технічною базою освітнього закладу, відмітивши, що приміщення школи старі, але оновлюються, як зовні, так і із середини. Андрій Прокопенко побажав успіхів колективу та дирекції школи і запевнив про фінансову підтримку  для облаштування і ремонту корпусу, де навчаються учні початкових класів.
15 Травня, 2019 р., 09:43