28 вересня 2017 року, в школах громади  проходило Свято до Дня працівників освіти! З самого ранку учні з нетерпінням виглядали учителів, щоб привітати з професійним святом – Днем Учителя!
Це був один із небагатьох днів у навчальному році, коли дітвора прибігла до школи ще задовго до шкільного дзвінка.

Багато гарних слів було сказано на адресу вчителів. Учні та батьки не скупились на привітання і щирі посмішки. Квіти, які дарували учні, були найдорожчим подарунком, тому що дарували їх – від щирого серця.

Уроки пролетіли так швидко, що всі подекуди здивовано дивилися на годинники. Але це не було помилкою. А по закінченні уроків всіх вчителів чекав ще один сюрприз – святковий концерт з нагоди свята.
Багато пісень, танців, жартів та кумедних сценок змушували глядачів у залі посміхатися і гучно аплодувати.

ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА!

• Переглядів: 303

Сьогодні у восьми закладах загальної середньої освіти Лосинівської селищної ради лунає останній дзвоник! В цьому році освітні заклади громади закінчують 34 здобувачі освіти 11 класів: у Лосинівській ЗОШ І-ІІІ ступенів - 16; Сальненському НВК "ЗНЗ-ДНЗ" І-ІІІ ступенів-6; Світанківському ЗЗСО-5; Галицькому ЗЗСО-4; Перемозькому ЗЗСО - 3. Свідоцтво про базову середню освіту  отримують 67 здобувачів.

УВАГА!!! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!!!

• Переглядів: 328

У зв’язку зі зверненнями здобувачів освіти, їхніх батьків і педагогічних працівників стосовно організації завершення 2020/2021 навчального року та реалізації Закону України «Про внесення змін до Розділу II "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19)" (щодо окремих питань завершення 2020/2021 навчального року)» інформуємо.

ОГОЛОШЕННЯ !!!

• Переглядів: 295

Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Лосинівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області оголошує конкурс на посаду директора Шатурського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний заклад» І-ІІ ступенів Лосинівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області та Сальненського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний заклад» І-ІІІ ступенів Лосинівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області

УЧНІВ 4-Х ТА 9-Х КЛАСІВ ЗВІЛЬНЕНО ВІД ПРОХОДЖЕННЯ ДПА У 2020/2021 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

• Переглядів: 376

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 03 березня 2021 року №273 «Про звільнення від проходження державної підсумкової атестації учнів, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти, у 2020/2021 навчальному році» та листа Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації від 23.03.2021 № 05-09/973 «Про звільнення від проходження ДПА», учні 4 та 9 класів звільняються від проходження ДПА у 2020/2021 навчальному році.

БЕЗПЕЧНА ШКОЛА

• Переглядів: 377

Відділ освіти сім’ї, молоді та спорту Лосинівської селищної ради вже третій рік   співпрацює з ТОВ «Лізоформ Медікал». Це товариство постачає дезінфікуючі засоби для освітніх закладів громади.

ВІТАННЯ ПЕРЕМОЖЦЯМ ОБЛАСНИХ КОНКУРСІВ

• Переглядів: 538

В першому обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» отримали перемогу здобувачі освіти гуртка «Мистецький край» комунального позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» (керівник Світлана Олійник).: Анастасія Талалаївська, Юлія Біда,Поліна Прокопенко

ВІДБУВСЯ ІІ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ УЧНІВ-ЧЛЕНІВ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ

• Переглядів: 353

Кінець лютого став переможним для Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, адже  в он-лайн режимі відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу - захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в 2020/2021 навчальному році. Честь Лосинівської територіальної громади захищав здобувач освіти 11 класу Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Дмитро Руденко.