ОБ'ЇЗД ШКІЛ

22.08.2017 року на виконання розпорядження Лосинівського селищного голови від 21серпня №50 робоча група на чолі з начальником відділу освіти, молоді та спорту Кільовим В.М., перевірила стан підготовки навчальних закладів, що розташовані та перебувають у комунальній власності Лосинівської селищної ради:

• Лосинівський дошкільний навчальний заклад

"Сонечко".

• Лосинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.
  • Лосинівська загальноосвітня школа І ступеня.
  • Сальненський навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад» І-ІІІ ступенів.
  • Шатурський навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» І-ІІ ступенів.

Відвідання навчальних закладів показало, що школи і садочки підготовлені до 2017-2018 н.р. В канікулярний період за кошти спонсорів та благодійної допомоги батьків були проведені поточні ремонти в навчальних закладах. Працівники закладів завершують проходження медичних оглядів.

Представник Держпродспоживслужби Дяконенко Т.І. відмітила Шатурський НВК»ЗНЗ-ДНЗ»І-ІІ ступенів (Директор - Свириденко М.І), як найкращий заклад підготовлений до навчального року.