Ніжинський район, Чернігівська область

ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ З ВПРОВАДЖЕННЯ ПРОГРАМИ ВИХОВНОЇ РОБОТИ

28 лютого 2018 року на базі Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулось перше засідання з впровадження програми виховної роботи з учнями "Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» . Заняття з педагогічним колективом своєї школи провела Шевчун Неля Григорівна.

Практичний психолог розповіла про структуру занять програми, що включає 4 блоки. Наголосила на ключових поняттях: добро, гідність, безпека, громадянськість, права, обов’язок, відповідальність, цінності, життєві навички та ін. Важливими факторами заняття з елементами тренінгу стало визначення ознак програми. Через різноманітні вправи визначили, що головним у визначенні «Особистої Гідності. Безпеці життя. Громадській позиції» є: активізація особистісного потенціалу школярів для самореалізації та самоствердження в різних сферах життєдіяльності; зміцнення сімейних стосунків, становлення адекватної самооцінки (розуміння себе як цінності, людини з правами, свободами, інтересами); актуалізація знань, умінь і навичок школярів щодо критичного оцінювання, ухвалення рішень, управління собою в ситуаціях, що можуть призвести до потрапляння у тенета торгівлі людьми;організація взаємодії, спілкування школярів через активне залучення їх до навчально-виховної інтерактивної діяльності; використання для формування свідомості школярів та їх безпечної поведінки різних форм і методів роботи. Крім того, всі присутні отримали творче домашнє завдання і попрощались до наступної зустрічі!

Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту висловлює щиру вдячність адміністрації Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та педагогічному колективу за надану можливість відвідати заняття, а Шевчун Нелі Григорівні бажаємо успіхів по впровадженню Програми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» в освітній процес!

З нетерпінням чекаємо наступного заняття!

За матеріалами відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту