ПО ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ ЛОСИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІДБУЛИСЯ ЗАХОДИ, ПРИСВЯЧЕНІ ДНЮ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ В УКРАЇНІ

У період з 20 по 21 листопада по закладах освіти Лосинівської селищної ради відбулися заходи, присвячені Дню Гідності та Свободи в Україні. Указ про святкування Дня Гідності і Свободи був підписаний Президентом України Петром Порошенком 13 листопада 2014 року. Згідно з указом, свято встановлено "з метою затвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, а також віддання належної поваги патріотизму і мужності громадян, які восени 2004 року та в листопаді 2013 року - лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору..."

Учителі, учні Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Лосинівської ЗОШ І ст.., Шатурського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІ ст., Сальненського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст. та вихованці закладу дошкільної освіти «Сонечко» взяли активну участь у їх проведенні.