Ніжинський район, Чернігівська область

ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА ВІДДІЛУ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ З ДНЕМ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

Шановні спортсмени, тренери, вчителі фізичної культури, ветерани та шанувальники спорту!

Щиро вітаємо Вас з Днем фізичної культури та спорту!

Важко переоцінити значення фізичної культури у повсякденному житті,  адже школа спорту культивує  в людині життєво необхідні якості - вміння чітко формулювати ціль та послідовно її досягати, шляхетність, єфективну співпраця в команді, вміння підкорювати власний інтерес загальній меті.

Спорт, регулярні заняття фізкультурою – це здоровий спосіб життя до якого долучаються тисячі, мільйони наших співвітчизників. І особливо приємно усвідомлювати, що наше молоде покоління все більше і більше захоплюється активним заняттям спортом.

Бажаємо всім тренерам і наставником талановитих, наполегливих учнів, ще більше перемог та злетів, гарних уболівальників та усіляких життєвих гараздів.

Зичу спортсменам наполегливості і наснаги, удачі та підкорення підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і перемог.