Проекти рішень селищної ради

Про затвердження порядку денного пленарного засідання 24 позачергової сесії Лосинівської селищної ради восьмого скликання.

Про внесення змін до рішення 17 сесії 8 скликання від 30.12.2017 року "Про селищний бюджет на 2018 рік".

Про передачу іншої субвенції з селищного бюджету районному бюджету.

Про затвердження рішень виконавчого комітету, прийнятих у міжсесійний період.

Про прийняття у комунальну власність Лосинівської селищної ради майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Ніжинського району.

Про  упорядкування умов оплати праці педагогічних працівників дошкільної освіти Лосинівської селищної ради.

Про затвердження Положення про відчуження майна.

Про ліквідацію сільських виборчих комісій.

Про призначення відповідальних за трудовий архів.

Про внесення змін до Статуту КП "Промінь".

З питань регулювання земельних відносин.

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Карповій О.С.

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Савенко С.Г.

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Андрієць О.М.

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Кулакову І.Є.

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Довжик О.П.

Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки площею 0,200га, що надається у власність шляхом викупу ТОВ "Аптека № 41".