Ніжинський район, Чернігівська область

Проекти рішень селищної ради

Про хід виконання Плану соціально-економічного розвитку Лосинівської селищної ради за І півріччя 2018 року.

Про виконання  селищного бюджету Лосинівської селищної ради за І півріччя  2018 року.

Про внесення змін  до рішення 17 сесії 8 скликання від 30.12.2017 року "Про селищний бюджет на 2018 рік".

Про готовність бюджетних установ та організхацій Лосинівської селищної ради до опалювального періоду 2018 -2019 років.

Про дострокове припинення повноважень депутата селищної ради  Петрика С.М.  8 скликання.

Про затвердження рішень  виконавчого комітету та розпоряджень селищного голови, прийнятих у міжсесійний період.

Про звільнення від батьківської оплати за відвідування ДНЗ "Сонечко".

Про внесення змін до складу виконавчого комітету Лосинівської селищної ради.

Про утворення та затвердження Положення  про відділ фінансів та бухгалтерського обліку Лосинівської селищної ради.

Про утворення та затвердження Положення  про Службу у справах дітей Лосинівської селищної ради.

Про затвердження проектної документації.

Про утворення територіального  центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лосинівської селищної ради.

Про затвердження дати проведення "Дня села" в селі Сальне.

З питань регулювання земельних відносин.

Про надання дозволу на складання проекту відведення земельної ділянки Стрілець О.В.

Про надання дозволу на складання проекту відведення земельної ділянки  Гавриляко М.С.

Про надання дозволу на складання  проекту відведення  земельної ділянки  Кисіль Г.К.

Про  затвердження  проекту землеустрою ,щодо відведення земельної ділянки та надання  у власність Кобизькому М.Г.

Про  затвердження  проекту землеустрою ,щодо відведення земельної ділянки та надання  у власність Яременку Р.Г.

Про надання погодження в затвердженні проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність Гудименко О.В.

Про надання згоди  Головному управлінню Держгеокадастру в Чернігівській області на видачу дозволу  на розроблення  документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність за рахунок земель  державної власності для ведення особистого селянського господарства Дудченко А.О.

Про надання згоди Головному управлінню Депржгеокадастру в Чернігівській області на видачу дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність за рахунок земель державної власності для ведення особистого селянського господарства Коваль В.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в користування (на умовах оренди) ПАТ "ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО"