Проекти рішень селищної ради

1.Затвердити такий порядок денний пленарного засідання  тридцять четвертої (позачергової)  сесії Лосинівської селищної ради восьмого скликання

2. Про передачу субвенції з селищного бюджету обласному бюджету.

3. Про передачу  субвенції з селищного бюджету районному бюджету.

4. Про передачу коштів субвенції з селищного бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів .

5. Про внесення змін до рішення 25 сесії 8 скликання від 26.12.2018 року

«Про селищний бюджет на 2019 рік».

Дод 1

Дод 2

Дод 3

6. Про затвердження рішень виконавчого комітету Лосинівської селищної ради , прийнятих в міжсесійний період.

7. Про затвердження розпоряджень селищного голови , прийнятих в міжсесійний період.

8. Про звільнення від оплати за харчування пільгових категорій дітей у навчальних закладах.

9.Про звільнення від батьківської оплати за відвідування Сальненського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІст.

10. Про передачу швидкоз`ємного фронтального навантажувача та косарки на баланс КП «Промінь» Лосинівської селищної ради.

11. Про надання дозволу на складання технічної документації   Лаврінець Н.І.

12. Про надання дозволу на складання технічної документації Литвиненко С.М.

13. Про надання дозволу на складання технічної документації Литвиненко С.М.

14. Про надання дозволу на складання технічної документації  Сукач В.М.

15. Про надання дозволу на складання технічної документації  Барило В.Г.

17. Про надання дозволу на складання технічної документації Міщененко М.П.

18. Про надання дозволу на складання технічної документації Гайдей Л.Ф.

19. Про надання дозволу на складання технічної документації Пономаренко Л.М.

20. Про надання дозволу на складання технічної документації Покрасьон М.О.,Покрасьон В.О.

21. Про надання дозволу на складання технічної документації Покрасьон М.Г.

22. Про надання дозволу на складання технічної документації Литвинову В.В.

23. Про надання дозволу на складання технічної документації  Бут Л.Г.

24. Про надання дозволу на складання технічної документації Дерев`янко В.М.

25. Про надання дозволу на складання технічної документації Дерев`янко В.М.

26. Про надання дозволу на складання технічної документації  Черничко Т.М.,Черничко В.П.,Черничко М.П.,Петрунишин Н.П.

27 . Про надання дозволу на складання технічної документації  Ченичко Т.М.

28. Про надання дозволу на складання технічної документації Ткаченко О.М.

29. Про надання дозволу на складання технічної документації Думенко І.І.

30. Про надання дозволу на складання технічної документації  Думенко І.І.,Думенко Л.В.,Варняга О.І.

31. Про надання дозволу на складання технічної документації Постол В.М.

32. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Багмут М.М.

33. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Барило О.А.

34. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Біді М.О.

35. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Гавриляко О.М.

36. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Гавриш Г.Я.

37. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Кабанцю М.І.

38. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Лаврінець В.М.

39. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Петрик І.І.

40. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Петрик В.Г.

41. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Петрик  В.Г.

42. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Поливко Г.В.

43. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Ременюк М.І.

44. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Руденко І.І.

45. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Чепак А.В.

46. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Івашко Г.В.

47. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Назаренко Б.А.

48. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Назаренко О.М.

49. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Сукачу В.М.

50. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Івашко С.Г.

51. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Калініченко В.О.

52. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Калініченко О.В.

53. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Калініченко С.А.

54. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки   Бойко А.С.

55. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Кабриль С.В.

56. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Клюйко Д.Г.

57. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Кравець А.М.

58. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Лавренко Н.О.

59. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Яременко С.С.

60. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Радченко О.М.