Проекти рішень селищної ради

1.Затвердити такий порядок денний пленарного засідання  двадцять шостої  (позачергової )  сесії Лосинівської селищної ради восьмого скликання

2. Про затвердження  Плану соціально-економічного розвитку Лосинівської ОТГ на 2019-2021 роки.

План (додається)

Додаток 1.

Додаток 2.

Додаток 3.

3. Про внесення змін до рішення 25 сесії 8 скликання від 26.12.2018 року

«Про селищний бюджет на 2019 рік».

Додаток 1,2,3.

4. Про передачу іншої субвенції з селищного бюджету  обласному бюджету.

5. Про внесення змін до рішення 25 сесії 8 скликання «Про передачу субвенції з селищного бюджету районному бюджету» від 26.12.2018 року.

6. Про організацію безкоштовного харчування учнів пільгових категорій в загальноосвітніх та дошкільних  навчальних закладах Лосинівської селищної ради на 2019 навчальний рік.

7. Про затвердження рішень виконавчого комітету , прийнятих в міжсесійний період.

8. Про затвердження розпоряджень селищного голови , прийнятих в міжсесійний період.

9.Про прийняття земельних ділянок державної власності у комунальну власність.

Додаток по передачі земель.

10.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель смт.Лосинівка Лосинівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель с.Погребець Лосинівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

12.Про надання дозволу на складання проекту відведення земельної ділянки гр.Зимі Г.П.

13.Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки площею 129 кв.м, що надається у власність шляхом викупу  ФОП Канділяну А.В.