Програми

Про затвердження місцевої програми «Шкільний автобус» на 2021 рік.

Про затвердження програми розвитку та удосконалення організації харчування в закладах освіти Лосинівської селищної ради на 2021 рік.

Про затвердження програми оздоровлення та відпочинку дітей Лосинівської територіальної громади на 2021 рік.

Про затвердження програми розвитку фізичної культури і спорту Лосинівської територіальної громади на 2021 рік.

Про затвердження Комплексної програми підтримки сім`ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми в Лосинівській територіальній громаді на 2021-2022 роки.

Про затвердження Комплексної програми розвитку творчої особистості учителя і учня на 2021 рік.

Про затвердження цільової програми Лосинівської  територіальної  громади з національно-патріотичного виховання  на 2021 рік.

Про затвердження Комплексної програми захисту прав дітей Лосинівської селищної ради «Дитинство» на 2021-2022 роки.

Про затвердження програми фінансової підтримки КНП Ніжинський ЦПМСД на 2021-2023 роки.

Про затвердження програми медичного забезпечення хворих у разі амбулаторного лікування на 2021-2023 роки.

Про затвердження програми забезпечення інвалідів , дітей – інвалідів технічними та іншими засобами на 2021-2023 роки.

Про затвердження програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Ніжинська ЦРЛ» на 2021 рік.

Про затвердження програми по відшкодуванню витрат на послуги зв’язку пільговим категоріям громадян на 2021 рік.

Про  затвердження програми фінансування, призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим , які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої  допомоги (крім осіб, що обслуговуються соціальними службами) та компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на професійній основі на 2021 рік.

Про затвердження програми відшкодуванню витрат на пільгові перевезення окремих категорій громадян, що проживають по Лосинівській ТГ на 2021 рік

Про затвердження програми по відшкодування витрат за надані пільги особам з інвалідністю по зору І та ІІ групи в частині абонентної плати квартирних телефонів за 2021 рік.

Про затвердження програми «Цукровий діабет» на 2021 рік.

Про затвердження програми соціального захисту населення Лосинівської селищної ради на 2021 рік.

Про затвердження програми заходів з відзначення державних та професійних свят, ювілейних та пам’ятних дат, відзначення осіб, які зробили вагомий внесок у розвиток Лосинівської територіальної громади, здійснення представницьких та інших  заходів на 2021-2022 роки.

Про затвердження Комплексної програми «Турбота на захист літніх людей» на 2021 рік.

Про затвердження програми розвитку культури Лосинівської територіальної громади на 2021 рік.

Про затвердження програми по благоустрою населених пунктів Лосинівської селищної ради на 2021 рік.

Про затвердження програми цивільного захисту населення Лосинівської територіальної громади на 2021 рік.

Про затвердження програми забезпечення проведення заходів з мобілізаційної підготовки, мобілізації, територіальної оборони місцевого значення та призовної кампанії на строкову військову службу  на 2021-2022 роки.

Про затвердження програми фінансової підтримки комунальної установи Ніжинської районної ради Трудовий архів Ніжинського району на 2021 рік.