Програми на 2019 рік

1. Програма підвищення ефективності роботи комунального підприємства «Промінь» Лосинівської селищної ради

на 2019 рік.

2. Програма по благоустрою населених пунктів Лосинівської селищної ради  на 2019 рік.

3.Програма соціального захисту населення на 2019 рік.

4. Програма оздоровлення та відпочинку дітей Лосинівської ОТГ на 2019-2020 роки.

5. Програма розвитку та удосконалення організації харчування в закладах освіти Лосинівської селищної ради на 2019-2020 роки.

6.Програма розвитку фізичної культури і спорту Лосинівської селищної ради на 2019-2020 роки.

7. Програма сприяння розвитку творчої особистості вчителя та учня на 2019-2020 роки.

8.Програма розвитку самодіяльного мистецтва Лосинівської ОТГ на 2019 рік.

9.Програма профілактики правопорушень на 2019-2020 роки.

10.Програма заходів з відзначення державних та професійних свят, ювілейних та святкових дат, здійснення пре дставницьких та інших заходів на 2019-2020 роки.

11.Програма розвитку ланки територіальної підсистеми державної системи цивільного захисту Лосинівської селищної ради на 2019 рік.

12. Програма покращення матеріально-технічного забезпечення підрозділів територіальної оборони, надання шефської допомоги військовим частинам, забезпечення проведення заходів з мобілізаційної підготовки, мобілізації, територіальної оборони та призову громадян на строкову війському службу на 2019 рік.