Шатурський НВК «ЗНЗ-ДНЗ»І-ІІ ступенів вітав гостей

08 лютого 2018 року Шатурський НВК «ЗНЗ-ДНЗ»І-ІІ ступенів вітав гостей з Лосинівки: начальника відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту –

Віктора Миколайовича Кільового, спеціалістів Сукач Тамілу, Миколаївну, Макобрей Віту Володимирівну, голову профспілкового комітету Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Махлай Оксану Михайлівну Метою відвідин даного закладу освіти стало вивчення системи роботи вчителів, які атестуються у 2017-2018 н.р.

Було проведено три відкриті уроки:

1. «В.Симоненко – «лицар на білому коні» в українській літературі. «Лебеді материнства»».(учителька – Терещенко Яна Анатоліївна, атестується на ІІ категорію)
  2. «Тертя. Сила тертя. Коефіцієнт тертя ковзання»(учителька – Багнюк Валентина Іванівна, атестується на підтвердження І категорії)
  3. «Прикметник як частина мови»(учителька – Сюр Світлана Григорівна, атестується на підтвердження І категорії)

Хочеться відмітити належну підготовку всіх педагогів.

У діяльності учителів варто звернути увагу на послідовність викладу матеріалу відповідно до програми предмета, календарно-тематичного плану і плану уроку; науковість і глибину; міжпредметні зв'язки; які використовував кожен учитель для досягнення поставленої мети. На кожному занятті використовувались ІКТ технології, що є невідмінною вимогою сучасності.

Театралізоване дійство, безліч форм та методів роботи з учнями 7 класу на уроці у Терещенко Яни Анатоліївни, лебеді з паперу зроблені дитячими руками на згадку на довго залишаться у пам’яті всіх, хто був присутній на занятті.

Методично правильно був проведений урок фізики у 7 класі. Багнюк Валентина Іванівна доступно пояснювала учням матеріал., вдало був здійснений зв'язок навчального матеріалу із сучасністю, практична робота учнів на уроці органічно доповнила загальну картину уроку.

Сюр Світлана Григорівна з учнями 6 класу послідовно та чітко розкрила особливості прикметника, як частини мови.

Відділ освіти висловлює щиру вдячність директору школи

Свириденку Миколі Івановичу та колективу Шатурського НВК

«ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІ ступенів та бажає подальших успіхів і процвітання!