СВЯТКУВАННЯ ДНЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ В ЗАКЛАДАХ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ЛОСИНІВСЬКОЇ ГРОМАДИ !

09 листопада 2016 року для шанувальників рідної мови  по школах громади відбулися виховні заходи присвячені Дню української писемності та мови.

Під час проведення заходів всі учні, учителі та присутні мали нагоду ознайомитися з історією розвитку української літературної мови, відновити свої знання про українських письменників минулих часів та дізнатися про творчість видатних українських письменників сучасності.

Учні закладів громади взяли участь у Міжнародному конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика ...По всіх школах було урочисто проведено І(шкільний) етап Конкурсу.

А учні та вчителі Шатурського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІ ст. та Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.