УСПІШНИЙ ВЧИТЕЛЬ - ОБДАРОВАНІ УЧНІ

Генії не падають з неба, вони повинні мати

можливість отримати освіту й мати умови для розвитку.

А.Бебель

Обдаровані діти – це величезне загальнолюдське багатство, неоціненний національний статок. Сам факт їх існування гарантує людству гідне існування. Кожна дитина обдарована по-своєму. Для того щоб зберегти національне багатство, примножити його і використовувати з максимально можливою користю, необхідно навчитися допомагати особистості віднайти себе і правильно оцінити, обережно підтримувати її розвиток.

Лосинівська громада пишається такими дітьми та намагається їх підтримувати. Не можна не згадати і про вчителя, адже обдарована дитина є гордістю успішного учителя!

Завдання вчителя полягає в тому, щоб відшукати та виростити нові таланти, пробудити творчі можливості учнів, надихнути їх на пошукову діяльність, навчити дітей користуватися величезною кількістю найрізноманітнішої інформації. Для того, щоб когось навчити чогось, треба самому досконало розбиратися в цьому, бути готовими відповісти на будь-яке питання. До того ж, вчителеві часто доводиться відповідати й на питання, що не стосуються його предмету, тому його кругозір має бути широким. Недаремно великий Гете вважав, що тих, у кого вчимося ми, правильно називають вчителями нашими, але не всяк, хто вчить нас, заслуговує це ім’я. учитель – це не просто професія, це покликання! Саме таким педагогом, по праву можна назвати учителя історії Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Авраменко Ніну Дмитрівну, яка своєю працею, даруючи свої знання учням, робить великий внесок у розвиток людської особистості, і тим самим у розвиток нашого суспільства.

10 лютого 2018 року у Чернігові відбувся захист науково-дослідницьких робіт ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. В секції «Історичне краєзнавство» диплом ІІІ ступеня здобула учениця 9 класу Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст. Бондаренко Катерина. Вона представила результати дослідження з теми «Система військово-патріотичного виховання у Лосинівській середній школі (1965-1985 роки)» (науковий керівник Авраменко Ніна Дмитрівна.) Для написання роботи Катерина провела анкетування колишніх учителів та учнів школи, зібрала значний фотоматеріал. Це вже її другий диплом обласного рівня – у січні цього року вона посіла сьоме місце на обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії.

У секції «Історія України» диплом І ступеня на конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт здобула учениця ІІ курсу класу іноземної філології Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської області Гуга Єлизавета. Вона представила результати дослідження з теми ««Він жертвує життям своїм для спасіння інших…» (Життя і служіння Феоктиста Смельницького)» (наукові керівники Авраменко Ніна Дмитрівна, Гуга Олег Драгушович)

Обидві учениці є членами гуртка ОКПНЗ «Чернігівська МАН учнівської молоді», що діє на базі Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту вітає з перемогами юних лосинівчанок та їх керівників та бажає подальших успіхів!

Спеціаліст відділу освіти

сім’ї, молоді та спорту