Питання забезпечення доступу до якісної освіти дітей з особливими освітніми потребами є одним з пріоритетів держави у сфері освіти.Так , 20 грудня цього року на базі Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся семінар практичних психологів відділів освіти Лосинівської селищної ради та Ніжинської РДА.

Як відмітила директор школи Гапоненко Валентина Олексіївна, у працівників освіти навчального закладу вже є певний досвід роботи з дітьми з особливими освітніми потребами. Вчитель фізичної культури Могильний Віталій Федорович  постійно працює з  учнями даної категорії  та залучає їх до різних видів змагань. Поділились також  своїм досвідом роботи практичний психолог школи   Шевчун Неля Григорівна, соціальний педагог Лаврінець Жанна Віталіївна та вчитель початкових класів Лаврінець Лідія Іванівна. Лосинівська об’єднана територіальна громада не залишається байдужою до  проблеми  дітей з функціональними обмеженнями. На  реабілітацію дітей з особливими освітніми потребами заплановано закласти кошти до місцевого бюджету на 2018рік

Методист РМК Черненко Тетяна Віталіївна звернула увагу учасників семінару на те, що найближчим часом буде створено районний інклюзивно-ресурсний центр, шляхом реорганізації існуючої мережі психолого-медико-педагогічних консультацій.

Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту

 Лосинівської селищної ради