ВІДКРИТІ ЗАНЯТТЯ В ЛОСИНІВСЬКИЙ ЗОШ І СТ.

Професія вчителя завжди вважалася однією з найбільш шанованих у нашій країні. Педагоги не тільки дають нашим дітям необхідні знання, але і прищеплюють їм позитивні людські якості, готують до дорослого життя. При цьому багато хто думає, що робота вчителя одноманітна і не зазнає значних змін, але це зовсім не так.

01 березня 2018 року в Лосинівський ЗОШ І ступеня пройшли відкриті заняття. Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту відвідав заклад з метою вивчення системи роботи вчителів, які атестуються в 2017-2018 навчальному році.

Урок з математики з учнями першого класу провела учителька Авраменко Тетяна Іванівна(атестується на підтвердження вищої категорії). На занятті розв'язувались освітні, розвивальні та виховні завдання. У тісному зв'язку з освітніми завданнями здійснювались і виховна робота. Використання різноманітних форм і методів роботи на уроці сприяли кращому засвоєнню матеріалу, що вивчався протягом останніх уроків.

«Дружба» i «Кохання»… Їх оспівують в піснях, про них складають легенди, вважають скарбом. Дружба – це камінчик, без якого неможливі ні одні позитивні відносини між людьми, таким камінчиком можна назвати і любов. Виховний захід під керівництвом вихователя групи продовженого дня Божої Ірини Іванівни(атестується на спеціаліста ІІ категорії) став справжнім «Святом дружби і любові». Вся школа залюбки брала участь у святковому дійстві. Різноманітні конкурси, ігри, змагання, танці, вірші не залишили байдужим жодного, хто був присутній на заході. А чарівна Попелюшка Валерія Бондар(учениця 3 класу) зачарувала всіх своїм театральним вмінням!

Під час проведення уроку і заходу педагоги показали свою старанність, професіоналізм  і педагогічний талант.!