Ніжинський район, Чернігівська область

ПРИВІТАННЯ ЛОСИНІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ПОЖЕЖНОЇ ОХОРОНИ

Шановні працівники пожежної охорони! Щиро вітаю вас з професійним святом! Ви – люди мужньої професії, яка потребує відваги і самовідданості.

Інколи ціною власного життя, ви, не вагаючись, готові кинутися у вогонь, щоб прийти на допомогу людям, рятуючи  їх життя та  майно. За вашу сміливість і витримку, за готовність у будь-яку мить прийти на допомогу прийміть щиру подяку і низький уклін. Сердечно бажаю вам, шановні пожежники, здоров’я,  витримки, сили та  наснаги у вашій нелегкій справі, і якомога менше тривожних викликів.

Нехай мир і злагода панують у ваших родинах!

Зі святом!

Селищний голова Володимир Андрієць