2018 РІК

1. Розпорядження №4 про перенесення робочих днів у 2018 році.

2. Розпорядження №5 про скликання вісімнадцятої сесії восьмого скликання в приміщеннні Лосинівської селищної ради.

3. Розпорядження №7 про тимчасове призупинення навчання в загальноосвітніх школах Лосинівської селищної ради.

4. Розпорядження №20 про виконання Національного плану дій.

5. Розпорядженя № 23 про перенесення терміну весняних канікул у закладах середньої освіти Лосинівської селищної ради у 2017/2018 навчальному році

6.Розпорядження № 26 про закінчення опалювального сезону 2017-2018 років по Лосинівській селищній раді

7. Розпорядження № 38 про підготовку та проведення  святкування "Дня селища" в смт.Лосинівка

8. Розпорядження № 53 про реорганізацію відділу фінансів та відділу бухгалтерського обліку та звітності

9. Розпорядження № 50 про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад виконавчого комітету Лосинівської селищної ради

10. Розпорядження № 51 про внесення змін до розпорядження № 11 від 09.02.2018 року.

11. Розпорядження № 55 про створення робочої групи з розроблення Концепції стратегії розвитку Лосинівської об'єднаної територіальної громади Ніжинського району Чернігівської області на 2019-2025 роки на принципах залучення громадськості.

12. Розпорядження № 57 про створення  комісії для проведення інвентаризації безгосподарських гідротехнічних споруд по Лосинівській селищній раді

13. Розпорядження № 58 про скликання двадцять другої сесії восьмого скликання в приміщенні  Лосинівської селищної ради.

14. Розпорядження № 71 про початок опалювального сезону на 2018 - 2019 роки по установах, організаціях та закладах освіти Лосинівської селищної ради.

15. Розпорядження № 73 про організацію та проведення конкурсу дитячих малюнків "Наша громада в майбутньому".

16. Розпорядження № 74 про скликання двадцять третьої позачергової сесії восьмого скликання в приміщенні Лосинівської селищної ради.

17. Розпорядження № 77 про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад виконавчого комітету  Лосинівської селищної ради.

18. Розпорядження № 78 про внесення змін до розпорядження  51 від 16.07.2018.