2019 РІК

Проект рішення про встановлення та затвердження місцевих податків та зборів на території Лосинівської  селищної ради на 2020 рік.

2020 РІК

Повідомлення

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Лосинівської селищної ради «Про встановлення та затвердження місцевих податків та зборів на території Лосинівської селищної ради на 2021 рік».

Проект рішення про встановлення та затвердження місцевих податків та зборів на території Лосинівської  селищної ради на 2021 рік.

2021 РІК

Аналіз регуляторного впливупроєкту рішення Лосинівської селищної ради «Про встановлення та затвердження місцевих податків та зборів на території Лосинівської селищної ради на 2022 рік».

Положення про єдиний податок

Ставки земельного податку

Положення про  збір  за  місця для паркування транспортних засобів

Пільги із сплати земельного податку на 2022 рік