Інформація для ветеранів війни та членів їх сімей

ПРО ФІНАНСОВУ ДОПОМОГУ ВЕТЕРЕНАМ ТА ЧЛЕНАМ ЇХ СІМЕЙ

З метою забезпечення підтримки ветеранів та членів сімей ветеранів, подальшої їх реадаптації та реінтеграції до мирного життя через відповідні проєкти відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 14 липня 2021 р. № 720 ?Про утворення бюджетної установи “Український ветеранський фонд” у сфері управління Міністерства у справах ветеранів України була утворена бюджетна установа “Український ветеранський фонд” (далі – Фонд). Одним із основних завдань Фонду є сприяння соціальному захисту ветеранів та членів сімей ветеранів шляхом підтримки та реалізації проєктів, які спрямовані на підтримку ведення підприємницької діяльності ветеранами та сприяння у їх працевлаштуванні. У зв’язку з викладеним вище інформуємо про наступне. Фонд запустив проєкт з мікрофінансування бізнесу. Ветерани та члени сімей ветеранів, які є внутрішньо переміщеними особами (ВПО) і мають підтвердження цього статусу, зможуть отримати грошове відшкодування на купівлю товарів, необхідних для ведення власної справи. Апліканти після заповнення заявки і завантаження всього пакетудокументів разом із чеками на покупку, мають можливість отримати відшкодування на суму до 20 000 гривень включно. Кроки для отримання одноразової фінансової підтримки: - зібрати необхідні документи (паспорт, довідку ВПО, виписка чи витяг з ЄДР про статус ФОП чи самозайнятої особи, посвідчення, що підтверджує один із статусів ветерана війни, особи, яка має особливі заслуги перед Батьківщиною, постраждалого учасника Революції Гідності, члена сім'ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України, або документ про належність до членів сім’ї ветерана, чеки на покупку після 24.02.2022 для роботи бізнесу відповідно до КВЕД); - надіслати свою заявку з документами через аплікаційну форму: https://20000.mva.gov.ua/; - отримати відповідь від Фонду (за результатами перевірки пакету документів). Інформацію щодо такої підтримки можна отримати на офіційному сайті Фонду https://veteranfund.com.ua/, на сторінці у мережі Фейсбук https://bit.ly/3moZAUC.

14:43:31 14.06.2022

УВАГА!

До уваги ветеранів, членів їх родин, членів родин загиблих та усіх, на кого поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»!

16:21:48 07.02.2022

УВАГА!

У місті Славутич Вишгородського району Київської області діє Соціально-психологічний центр м. Славутич, який здійснює соціально-психологічну, правову, інформаційну підтримку ветеранів війни на загальнодержавному рівні.

16:22:45 23.12.2021