ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ВСЕСВІТНІМ ДНЕМ СІМЕЙНОГО ЛІКАРЯ

Шановні наші сімейні лікарі Лосинівської територіальної громади! Вітаю Вас з Всесвітнім днем сімейного лікаря! Сімейний лікар – це людина, яка день за днем допомагає кожній родині  громади залишатися здоровими та жити повноцінним життям.

З ДНЕМ ВИШИВАНКИ!

День вишиванки – це свято, яке символізує патріотизм та єдність нашого народу. Вишиванка – це національна святиня!  .

ЗВЕРНЕННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ДО ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ

Шановна громадо! В Україні йде війна. Збройні Сили України, Національна гвардія, загони Територіальної оборони, підрозділи Національної поліції, загони самооборони, волонтери, місцева влада, підприємства і підприємці – всі згуртувалися задля захисту країни, найшвидшого її звільнення та очікуваної Перемоги.

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ЛОСИНІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

З настанням весняного періоду збільшилась кількість випадків спалювання сухого листя та трави. Наслідками є шкода задіяна флорі та фауні, а також дим, який не дає людям вільно дихати. Горіння трави вздовж автомобільних доріг створює практично нульову видимість, що призводить до ДТП.

ДО ДНЯ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ПОЛІТИЧНИХ РЕПРЕСІЙ

День пам'яті жертв політичних репресій — щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на третю неділю травня. Відзначається згідно з Указом Президента від 21 травня 2007 року з метою вшанування пам’яті жертв політичних репресій комуністичного режиму.

ВПО МОЖУТЬ ОТРИМАТИ МІЖНАРОДНУ ГРОШОВУ ДОПОМОГУ. ЯКІ ПРОГРАМИ ДОСТУПНІ?

Окрім державної допомоги внутрішньо переміщені особи можуть отримати міжнародну цільову грошову підтримку, що реалізується спільно з Урядом України. -повідомляється на урядовому порталі.

 ДО УВАГИ АГРАРІЇВ

 З настанням весни трапляються випадки  отруєння бджіл агрохімікатами, які використовують під час обробітку  полів.

ВШАНУВАЛИ ПОДВИГ

Лосинівці вшанували подвиг українського народу, його визначний внесок у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, висловили повагу усім борцям проти нацизму, увічнили пам’ять про загиблих односельців.

ЛОСИНІВЦІ ДОПОМАГАЮТЬ ПОТЕРПІЛИМ

Чернігівщина загоює рани, завдані їй рашистами. Після себе ворог залишив в Новій Басані, Новому Бикові та Великій Дорозі залишки ВНП (вибухонебезпечні предмети), завали і звалища. Та життя продовжується. І зараз на повістці денній – розчищення цих населених пунктів.