З 1 ЛИСТОПАДА ЗМІНИЛАСЯ ВАРТІСТЬ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ У СФЕРІ МІГРАЦІЇЇ

З 1 ЛИСТОПАДА ЗМІНИЛАСЯ ВАРТІСТЬ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ У СФЕРІ МІГРАЦІЇЇ

  • Переглядів: 94

З 1 листопада 2022 року набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 14 жовтня 2022 року № 1180 «Про внесення змін у додаток до Постанови КМУ від 2 листопада 2016 р. №770», відповідно до якої ухвалено нові суми вартості адміністративних послуг у сфері міграції.

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!

  • Переглядів: 162

Через військову агресію російської федерації мільйони жінок та дітей, тікаючи від жахів війни, змушені зараз покинути територію України та прямувати до сусідніх країн. В умовах воєнного конфлікту така категорія громадян є найбільш уразливою до потрапляння в ситуації, пов’язані з торгівлею людьми. У той же час зростає ризик стати жертвою торгівлі людьми і для чоловіків, які внаслідок війни втратили роботу і дохід. Торгівці живим товаром готові скористатись теперішньою складною ситуацію та уразливістю тих, хто полишає Україну.

МІГРАЦІЙНА СЛУЖБА ПОВІДОМЛЯЄ

МІГРАЦІЙНА СЛУЖБА ПОВІДОМЛЯЄ

  • Переглядів: 198

Управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області: на сьогодні ажіотажу з оформлення закордонних паспортів не виникає.

ЧИ ГОТОВИЙ МІЙ ПАСПОРТ?

ЧИ ГОТОВИЙ МІЙ ПАСПОРТ?

  • Переглядів: 264

Інформуємо, що протягом листопада 2021 року на телефонну «гарячу лінію» УДМС у Чернігівській області надійшло 269 дзвінків, а всього з початку року – 4238 (2020 рік – 3755). Проаналізувавши Ваші звернення, хочемо надати роз’яснення на одне із частих запитань: «Чи готовий мій паспорт?».

ВИ ЗАПИТУЄТЕ - МИ ВІДПОВІДАЄМО!

ВИ ЗАПИТУЄТЕ - МИ ВІДПОВІДАЄМО!

  • Переглядів: 272

Продовжуючи нашу рубрику щодо роз'яснення питань, які надходять на телефону «гарячу лінію» Управління під назвою: «Ви запитуєте – ми відповідаємо!», інформуємо, що протягом жовтня 2021 року на телефонну «гарячу лінію» УДМС у Чернігівській області надійшло 310 звернень (у жовтні 2020 року – 389).

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ УВІЙШЛА ДО "ЧЕРВОНОЇ ЗОНИ"

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ УВІЙШЛА ДО "ЧЕРВОНОЇ ЗОНИ"

  • Переглядів: 281

Сьогодні, на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було прийнято рішення встановити на території Чернігівської області  з 00 години 00 хвилин 30 жовтня 2021 року “червоний” рівень епідемічної небезпеки .