Селищної ради

1. Про  внесення змін до рішення 3 (позачергової) сесії 8 скликання Лосинівської селищної ради від 29.12.2020 року «Про  бюджет Лосинівської селищної територіальної громади на 2021 рік»

Додаток

2. Про припинення діяльності  шляхом ліквідації Данинської початкової школи Лосинівської селищної ради , Ніжинського району, Чернігівської області.

3. Про вступ Лосинівської селищної ради  до Районної асоціації органів місцевого самоврядування «Ради Ніжинщини».

4. Про затвердження розпоряджень селищного голови ,  прийнятих в міжсесійний період.

5. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Яременко В.М.

6. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Третяк К.Ю.

7. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Талалаївській С.Г.

8. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Ткачу В.М.

9. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Постолу Г.П.

10. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Окостень Л.І.

11. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Карапуті Т.М.

12. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Карапуті Р.М.

13. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Калуті Н.О.

14. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Назаренко В.М.

15. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Горобей Ф.М.

16. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Гавриленко А.М.

17. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Біді А.О.

18. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Лаврінець М.Г.

19. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Дирді К.І.

20. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Горі М.М.

21. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Орел О.В.

22. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Петрику О.Г.

23. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Парасюк Т.О.

24. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки   Литовченку А.О.

25. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Лаврінець М.С.

26. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Дитюк А.А.

27. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Горлач М.М.

28. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Орлу В.Г.

29. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Прядко К.О.

30. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Сиверин М.О.

31. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Шульзі М.М.

32. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Дитюк Л.І.

33. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Міллер К.О.

34. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Ткаченко М.Р.

35. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Рой С.К.

36. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Кошелівській Т.В.

37. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки   Пінчуку А.В.

38. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Пономаренко А.М.

39. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Дмитерко О.В.

40. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Резвін С.М.

41. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Вовк І.М.

42. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Білан Л.А.

43. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки   Боровик В.Л.

44. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Боровик А.І.

45. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Боровик В.А.