29 Жовтня, 2019 р., 10:34
Графік вивезення сміття на листопад місяць 2019 року
17 Жовтня, 2019 р., 10:57
З метою ранньої діагностики та профілактики захворювань органів дихання в тому числі на туберкульоз та онкопаталогію, дотримання принципів диспансеризації населення у 2019 році жителі громади матимуть можливість безкоштовно обстежитись на пересувному флюорографі.
17 Жовтня, 2019 р., 10:35
Ніжинська міськрайонна філія Чернігівського обласного центру зайнятості повідомляє:
10 Жовтня, 2019 р., 15:55
ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ!
04 Вересня, 2019 р., 11:29
Запрошуємо всіх зацікавлених прийняти участь у семінарі-тренінгу на тему: «Розвиток малого та середнього бізнесу в об’єднаних територіальних громадах. Основи бізнес-планування», який буде проведено 19 вересня 2019 року представником Регіонального фонду підтримки підприємництва по Чернігівській області в актовій залі приміщення Лосинівської селищної ради. Початок семінару об 11 годині. Чернігівський обласний центр зайнятості спільно з регіональним фондом підтримки підприємництва по Чернігівській області, Ніжинська міськрайонна філія Чернігівського обласного центру зайнятості
21 Серпня, 2019 р., 16:33
24.08.2019р.об 11:00 год. на центральному стадіоні селища Лосинівка відбудуться футбольні змагання серед учнів початкової школи (3-4 класи) присвячені 28-й річниці Незалежності України! Запрошуємо бажаючих майбутніх футбольних зірок до участі! А мешканців та гостей громади підтримати молоде покоління!!!
16 Серпня, 2019 р., 11:35
Графік вивезення сміття на вересень місяць 2019 року
16 Серпня, 2019 р., 08:26
У відділі освіти, сім’ї, молоді та спорту Лосинівської селищної ради вакантна посада – фахівець фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи.
06 Серпня, 2019 р., 15:45
Вам потрібні кваліфіковані працівники? На Вашому підприємстві є вільні робочі місця? Бракує фахівців робітничих професій?До Вашої уваги резюме шукачів роботи по всій Україні,  зокрема, Ви можете дізнатись про їх професійні якості та попередню трудову діяльність.