15 Квітня, 2021 р., 15:37
Шановні жителі Лосинівської громади! Акція з прибирання кладовищ продовжується. Запрошуємо всіх небайдужих жителів 17 квітня (субота) на 10:00 год. долучитись до толоки по санітарній очистці та благоустрою кладовищ в селищі Лосинівка та по всіх населених пунктах старостинських округів. З собою мати сокири, граблі, вила, покривала для виносу сміття.
08 Квітня, 2021 р., 16:53
Маєте добре серце? Прагнете допомагати дітям? Виховуєте чи вже виховали власних дітей?... тоді Вам варто дізнатися про патронат над дитиною. Патронат над дитиною - нова форма виховання, якою передбачено надання комплексу послуг з тимчасового догляду та виховання дітей в сім’ях патронатного вихователя.
06 Квітня, 2021 р., 15:04
Головною програмою соціальної підтримки на оплату житлово-комунальних послуг є програма житлових субсидій.
01 Квітня, 2021 р., 12:06
За повідомленням АТ "Чернігівгаз" з 19 квітня 2021 року до повного закінчення робіт , у зв`язку з проведенням планової перевірки на герметичність розподільчих газопроводів, газопроводів-вводі, ввідних газопроводів в с. Чистий Колодязь буде тимчасово призупинено газопостачання.
31 Березня, 2021 р., 10:30
До уваги жителів громади! У зв'язку з реєстрацією на профілактичне щеплення від хвороби COVID-19 звертайтесь до відповідальних осіб:
26 Березня, 2021 р., 12:59
Графік вивезення сміття на квітень місяць 2021 року.
17 Березня, 2021 р., 19:54
У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Лосинівській ТГ, з метою недопущення розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, роботу Лосинівського селищного ринку тимчасово призупинено з 19 березня 2021 року.
02 Березня, 2021 р., 12:06
 Лосинівська  селищна  рада   нагадує   про необхідність оформлення  права власності  на  земельні ділянки, якими користуються  жителі за межами населених пунктів громади  відповідно до наданих  їм в попередні роки.
26 Лютого, 2021 р., 15:34
Графік вивезення сміття на березень місяць 2021 року.
19 Лютого, 2021 р., 09:51
20 лютого 2021 року на території Лосинівського стадіону відбудуться лижні перегони, приурочені до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні. Початок: о 11-00 год. Запрошуємо жителів Лосинівської ТГ прийняти участь у лижному турнірі та поборотися за призові місця.