ПРО ВІДКЛЮЧЕННЯ ГАЗОПОСТАЧАННЯ

За повідомленням АТ "Чернігівгаз" з 04 липня 2022 року, у зв`язку з підготовкою до опалювального сезону 2022-2023 років буде проводитись планова перевірка на герметичність розподільчих газопроводів, газопроводів-вводі, ввідних та внутрішніх  газопроводів і приладів, планової повірки лічильників газу  в с. Богданівка буде частково призупинено газопостачання.

УВАГА!

Оголошення  про скасування конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста фінансового відділу Лосинівської селищної ради

УВАГА! КОНКУРС!

Оголошено конкурс (з 17 червня 2022 року) на заміщення вакантної посади головного спеціаліста фінансового відділу Лосинівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту регуляторного акту - проекту рішення сесії «Про встановлення та затвердження місцевих податків та зборів на території Лосинівської селищної ради на 2023 рік».

Керуючись Законом України «Про засади державної регуляторної політики у cфері  господарської діяльності»,  Лосинівська селищна рада повідомляє про оприлюднення проєкту рішення «Про встановлення місцевих податків та на території Лосинівської селищної ради на 2023 рік».

Планове відключення електоренергії

УВАГА!

Графік вивезення сміття на червень місяць

ДО УВАГИ ПАСІЧНИКІВ!!!

ПП «Агропрогсер» повідомляє про те, що з 27 по 30 травня 2022 року включно буде проводитись обробіток полів  фунгіцидами  проти хвороб рослин  на землях поблизу  смт. Лосинівка та с.Погребець  Ніжинського району, Чернігівської області.