Фонд соціального страхування України

СТАРТУВАЛА ЗВІТНА КАМПАНІЯ

Чернігівське обласне відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю інформує, що стартувала звітна кампанія щодо подачі працедавцями Звіту про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю за формою № 10-ПОІ.

08:33:01 13.01.2022

ЯК РОБОТОДАВЦЮ ОФОРМИТИ ЗАЯВУ-РОЗРАХУНОК ЗА Е- ЛІКАРНЯНИМ?

Лікарняні і декретні допомоги фінансуються Фондом соціального страхування України у хронологічному порядку – залежно від дати отримання заяви-розрахунку від роботодавця. Тож і для паперових, і для електронних лікарняних саме дата подання заяви визначає отримання матеріального забезпечення. Слідкувати за станом виплат можна у телеграм-каналі ФССУ: https://t.me/socialfund, а нижче наводимо основні правила оформлення заяв-розрахунків.

15:57:23 29.10.2021

УВАГА!

З початку впровадження е-лікарняних було створено вже 2,5 мільйона медичних висновків, а правила роботи з електронними листками непрацездатності унормували. Роз’яснення щодо більшості нюансів, які виникають при роботі з е-лікарняними, уже доступні на офіційних ресурсах Міністерства соціальної політики, Міністерства охорони здоров’я, Фонду соціального страхування України, Пенсійного фонду України та ін.:

15:56:28 29.10.2021

ЯК ДІЯТИ РОБОТОДАВЦЮ, ЯКЩО ЙОГО ПРАЦІВНИКУ ВІДКРИЛИ Е-ЛІКАРНЯНИЙ

Уже з вересня заклади охорони здоров'я мають повністю перейти на формування медичних висновків замість видачі пацієнтам звичних паперових листків непрацездатності Е-лікарняні формуються автоматично одразу після створення медичного висновку, якщо пацієнт є застрахованою особою – тобто має офіційне працевлаштування, є ФОП тощо.

12:40:59 06.09.2021