Лосинівська територіальна громада
Чернігівська область, Ніжинський район

Соціальний захист населення

Адреса: смт. Лосинівка, вул. Шевченка 2, каб. № 1

 1. Прийом документів для призначення та надання житлової субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг.
 2. Прийом документів для призначення та надання житлової субсидії для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.
 3. Прийом документів для призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.
 4. Прийом документів для призначення тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце їх проживання чи перебування невідоме.
 5. Прийом документів для призначення державної допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами жінкам, які не застраховані в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.
 6. Прийом документів для призначення державної допомоги при народжені дитини.
 7. Прийом документів для призначення одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка».
 8. Прийом документів для призначення державної допомоги при усиновлені дитини.
 9. Прийом документів для призначення державної допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування.
 10. Прийом документів для призначення державної допомоги на дітей одиноким матерям.
 11. Прийом документів для призначення державної допомоги одному з батьків, усиновлювачам, опікунам, піклувальникам, одному з прийомних батьків, батькам-вихователям, які доглядають за хворою дитиною, якій не встановлено інвалідність.
 12. Прийом документів для призначення державної соціальної допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях.
 13. Прийом документів для призначення державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства або дітям з інвалідністю.
 14. Прийом документів для призначення надбавки на догляд за особами з інвалідністю з дитинства та дітьми з інвалідністю.
 15. Прийом документів для призначення державної соціальної допомоги особам з інвалідністю І групи.
 16. Прийом документів для призначення державної соціальної допомоги особам з інвалідністю ІІ групи.
 17. Прийом документів для призначення державної соціальної допомоги особам з інвалідністю ІІІ групи.
 18. Прийом документів для призначення державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю.
 19. Прийом документів для призначення державної соціальної допомоги на догляд.
 20. Прийом документів для призначення компенсації за догляд фізичній особі, яка надає соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності на непрофесійній основі.
 21. Прийом документів для призначення тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату.
 22. Прийом документів для призначення грошової допомоги особі, яка проживає разом з особою з інвалідністю І або ІІ групи внаслідок психічного розладу, яка за висновком лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я потребує постійного стороннього догляду, на догляд за нею.
 23. Прийом документів для призначення державної соціальної допомоги на догляд одиноким малозабезпеченим особам, які за висновком ЛКК закладу охорони здоров’я потребують постійного стороннього догляду (крім осіб з інвалідністю І групи).
 24. Прийом документів для отримання посвідчень особам з інвалідністю та особам з інвалідністю з дитинства.
 25. Прийом документів для призначення щомісячної адресної грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання , в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.
 26. Прийом документів для призначення та надання одноразової матеріальної допомоги військовослужбовцям, звільненим з строкової служби.
 27. Прийом документів для призначення та надання допомоги на поховання.
 28. Прийом документів для призначення та надання допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам.
 29. Прийом документів для призначення та відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня».
 30. Прийом документів для призначення пільги на придбання твердого палива, у тому числі рідкого, скрапленого газу для побутових потреб.
 31. Прийом документів для призначення пільги на оплату житлово-комунальних послуг.
 32. Прийом документів для призначення одноразової грошової/матеріальної допомоги особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю.
 33. Прийом документів для призначення грошової компенсації вартості проїзду до санаторно-курортного закладу і назад особам з інвалідністю внаслідок війни та прирівняним до них особам.
 34. Прийом документів для призначення грошової компенсації  особам з інвалідністю замість санаторно-курортної путівки.
 35. Прийом документів для призначення грошової компенсації вартості самостійного санаторно-курортного лікування осіб з інвалідністю.
 36. Прийом документів для призначення грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки особам з інвалідністю внаслідок війни та прирівняним до них особам.
 37. Прийом документів для взяття на облік для забезпечення санаторно-курортним лікуванням (путівками) осіб з інвалідністю.
 38. Прийом документів для призначення грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
 39. Прийом документів для призначення одноразової компенсації сім’ям, які втратили годувальника із числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою.
 40. Прийом документів для призначення компенсацій та допомоги учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, громадянам, які брали участь у ліквідації інших ядерних аварій та випробувань, віднесеним до категорії 1, 2, або 3; потерпілим від Чорнобильської катастрофи, віднесеним до категорій 1, або 2, або 3; потерпілим від радіаційного опромінення, віднесеним до категорій 1 або 2.
 41. Прийом документів для видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (відповідно до визначених категорій).
 42. Прийом документів для взяття на облік для забезпечення санаторно-курортним лікуванням (путівками) громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
 43. Прийом документів для видачі посвідчення «особи з інвалідністю внаслідок війни».
 44. Прийом документів для взяття на облік для проведення психологічної реабілітації постраждалих учасників революції гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації у Донецькій та Луганській областях, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) таких осіб.
 45. Прийом документів для призначення взяття на облік для забезпечення санаторно-курортним лікуванням (путівками) учасників Революції Гідності, ветеранів війни з числа учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил, членів сімей загиблих (померлих)таких осіб.
 46.  Прийом документів для забезпечення направлення до реабілітаційної установи для надання реабілітаційних послуг дітям з інвалідністю за програмою «Реабілітація дітей з інвалідністю».

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь