• Переглядів: 43

Для отримання субсидії витрати на оплату комуналки мають перевищувати 15% доходу.

На Чернігівщині з першого жовтня підвищили пенсі

• Переглядів: 57

Про це повідомили в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Чернігівській області. Згідно з Законом України «Про Державний бюджет України на 2022 рік» розмір мінімальної заробітної плати з 01.10.2022 збільшується з 6500 до 6700 грн. Це є підставою для перерахунку мінімального розміру пенсій за віком певним категоріям непрацюючих громадян.

ЯКИЙ ПОРЯДОК ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЇ ПО ІНВАЛІДНОСТІ?

• Переглядів: 138

Повна або часткова втрата здоров’я дає людині право на отримання статусу непрацездатного (обмежено працездатного) і оформлення пенсії по інвалідності. Пенсія по інвалідності призначається незалежно від того, коли настала інвалідність, а її розмір залежить від отриманої групи інвалідності.

• Переглядів: 111

• Переглядів: 115

З 30 квітня 2022 року порядок розрахунку суми доплати до мінімального страхового внеску для зарахування до страхового стажу неповного місяця роботи змінився.

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ЗБІЛЬШИВ КІЛЬКІСТЬ ПОСЛУГ, ЯКІ НАДАВАТИМУТЬСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ ОНЛАЙН СЕРВІСІВ

• Переглядів: 142

В умовах війни отримання послуг онлайн є дуже актуальним. Пенсійний фонд України розширив кількість послуг з пенсійних питань, питань соціального страхування, які можна отримати не виходячи з дому та не звертаючись особисто до фахівців  сервісних центрів.

РОЗМІР ПЕНСІЇ ЗБІЛЬШИВСЯ

• Переглядів: 206

У зв’язку зі зростанням розміру  прожиткового мінімуму з 1 грудня ц.р. проведено перерахунок пенсійних виплат 268 тис. пенсіонерів області. Підвищені пенсії отримають майже 212 тис. осіб, середній розмір підвищення становить 92 гривні.

ШУКАЄМО Е-ЛІКАРНЯНИЙ:4 КРОКИ ДО ПОЧАТКУ ВИПЛАТ

• Переглядів: 259

З червня 2021 року на базі реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування створено Електронний реєстр листків непрацездатності. Але незважаючи на те, що електронна система лікарняних в Україні  вже довела свою ефективність, у лікарів, роботодавців та застрахованих осіб до цього часу виникають запитання щодо порядку роботи системи електронних листків непрацездатності.