2020 РІК

1. Розпорядження № 2 про проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади" щодо посадових осіб Лосинівської селищної ради.

2. Розпорядження № 26 про обмеження культурно-масовивих заходів по Лосинівській ОТГ.

3. Розпорядження № 28 про запровадження карантину на території Лосинівської селищної ради.

4. Розпорядження № 29 про закінчення опалювального сезону 2019-2020 років в закладах освіти Лосинівської селищної ради.

5.Розпорядження № 31 про заходи щодо запобігання поширення коронавірусу на території Лосинівської ОТГ.

6. Розпорядження № 32 про деякі заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу СОVID-19.

7. Розпорядження № 38 про створення оперативного штабу з протидії поширення коронавірусу СОVID-19.

8. Розпорядження № 39 про закінчення опалювального сезону 2019-2020 років по Лосинівській селищній раді.

9. Розпорядження № 40 про продовження карантину на території Лосинівської селищної ради.

10. Розпорядження № 41 про заходи запобігання поширення коронавірусу на території Лосинівської ОТГ.

11. Розпорядження № 42 про деякі заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу СОVID - 19.

12. Розпорядження № 49 про продовження карантину на території Лосинівської селищної ради.

13. Розпорядження № 50 про заходи щодо запобігання поширення коронавірусу на території Лосинівської ОТГ.

14. Розпорядження № 51 про деякі заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу СOVID-19.

15.Розпорядження № 52 про покладання обов'язків уповноваженої особи та затвердження Положення про уповноважену особу.

16. Розпорядження № 56 про послаблення карантинних обмежень на території Лосинівської селищної ради.

17. Розпорядження № 58 про послаблення протиепідемічних заходів на території Лосинівської селищної ради.

18. Розпорядження № 73 про зміну режиму робочого часу Лосинівської селищної ради.

19. Розпорядження № 99 про початок опалювального сезону на 2020-2021 роки по установах, організаціях та закладах освіти Лосинівської селищної ради.

20. Розпорядження № 105 про проведення спеціальної перевірки щодо Кошарної Н.А., Мелашенко О.М.