2021 РІК

1.Розпорядження № 4 про затвердження графіку особистого прийому громадян посадовими особами Лосинівської  селищної ради.

2.Розпорядження № 6 про створення та функціонування пуктів обігріву на території  населених пунктів Лосинівської селищної ради

3. Розпорядження № 8 про проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади" щодо посадових осіб Лосинівської селищної ради.

4. Розпорядження № 9 про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад виконавчого комітету Лосинівської селищної ради.

5.Розпорядження № 15 про проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади" щодо посадових осіб Лосинівської селищної ради.

6. Розпорядження № 20 про проведення перевырки передбаченої Законом України "Про очищення влади" щодо посадових осіб Лосинівської селищної ради.

7. Розпорядження № 22 про проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади" щодо посадових осіб Лосинівської селищної ради.

8. Розпорядження № 35 про проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади" щодо посадових осіб Лосинівської селищної ради.

9. Розпорядження № 38 про внесення змін до складу оперативногои штабу з протидії поширення корона вірусу СОVID-19

10.Розпорядження № 36 про призначення відповідального з питань цивільного захисту по лосинівській селищній раді.

11.Розпорядження № 34 про призначення відповідального з питань охорони праці по Лосинівській селищній раді.

12. Розпорядження № 33 про призначення відповідального з питань пожежної безпеки по Лосинівській територіальній громаді.

13.Розпорядження № 32 про призначення відповідальної особи з питань доступу до публічної інформації по Лосинівській селищній раді.

14. Розпорядження № 39 про затвердження Положення про уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції у Лосинівській селищній раді та покладання обов`язків уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції.

15.Розпорядження № 36-1 про створення робочої групи по формуванню стратегії сталого розвитку Лосинівської селищної територіальної громади.

16.Розпорядження № 37 про затвердження складу робочої групи з місцевого економічного розвитку Лосинівської селищної територіальної громади Ніжинського району Чернігііської області.

17. Розпорядження № 7 про затвердження штатного розпису Лосинівської селищної ради

18. Розпорядження № 21-1 про внесення змін до штатного розпису Лосинівської селищної ради

19. Розпорядження № 55 про закінчення опалювального сезону 2020-2021 років на території Лосинівської селищної ради.