АКТУАЛЬНІ ВАКАНСІЇ НА ПОЧАТОК ЛІТА ВІД СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ

• Переглядів: 114

Зберігається сталий попит на представників робітничих професій. Насамперед роботодавці області потребують водіїв, трактористів, яким готові платити до 20 000 грн, а також слюсарів, яким обіцяють до 15 000 грн.

ВАС ХВИЛЮЄ ПИТАННЯ, ЧИ ЗАРАХОВУЄТЬСЯ ПЕРІОД БЕЗРОБІТТЯ ДО СТРАХОВОГО СТАЖУ ДЛЯ НАРАХУВАННЯ ПЕНСІЇ?

• Переглядів: 177

Як зазначено у ст. 24 Закону України “Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування” ( https://is.gd/8zE0KG ), страховий стаж - період (строк), протягом якого особа підлягає загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок.

ШТРАФ ЗА ВИМОГУ ВІКУ ТА СТАТІ У ВАЕАНСІЯХ ЗА ДИСКРИМІНАЦІЮ-ШТРАФ

• Переглядів: 202

З 8 січня 2022 року запрацювали зміни до закону «Про рекламу» щодо протидії дискримінації за ознакою статі. Відтепер роботодавців штрафуватимуть за вказування у вакансіях віку, статі та раси кандидатів на роботу.

ЗА ЗЛОВЖИВАННЯ СТАТУСОМ БЕЗРОБІТНОГО- ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

• Переглядів: 160

Безробітній особі доведеться повернути незаконно отримані кошти, якщо вона перебуває на обліку в службі зайнятості, отримує допомогу по безробіттю і одночасно нелегально працює, виконує роботу, надає послуги за цивільно-правовими договорами або займається підприємницькою діяльністю тощо.

ТОП-10 ВАКАНСІЙ НА ПОЧАТОК РОКУ

• Переглядів: 179

На початок січня 2022 року в базі даних Чернігівської обласної служби зайнятості налічувалось понад 700 вакансій. Серед них є й високооплачувані. Отже, кому роботодавці Чернігівщини готові платити найбільше і скільки саме?

РОБОТОДАВЦЯМ НА ЗАМІТКУ

• Переглядів: 193

Про це роботодавців зобов’язує Закон України «Про зайнятість населення». Причому зробити це потрібно не пізніше ніж через 3 робочі дні з дати відкриття вакансії. Відтак добором кадрів для вас займуться професіонали.

ЗАЙМАЄТЕСЬ ПОСЕРЕДНИЦТВОМ У ПРАЦЕВЛАШТУВАННІ – ЗВІТУЙТЕ ДО СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ

• Переглядів: 180

Це стосується тих роботодавців, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні в Україні, здійснюють наймання працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в інших роботодавців, надають послуги з посередництва у працевлаштуванні за кордоном.